Colectia de poze tokiohotel4you.3xforum.ro
Total 368 poze.

InapoiInainte

 
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: poze cu bill!!:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
25.01.20105.9KB
:nebun: poze cu:nebun:
27.06.20087.5KB
poze cu bill!!
07.05.200833.6KB
heiiii shi mie imi plac rbd (desi nu am intrat pe un forum cu ei niciodata, shi faza cu reputatiaHeiiii shi mie imi plac rbd (desi nu am intrat pe un forum cu ei niciodata, shi faza cu reputatia babelor demente e tare, dar ideea e ca mie imi plac mai mult tokio hotel(love Bill forever) shi nu ma deranjeaza ca rbd s-au despartit. :nod: Dar daca Bill ar avea ceva impotriva lor as avea shi eu dra nu are nimic!!! :nono: (cred) Asa ca pleca de aici fai, RBD-isto!!!
22.11.200940.1KB

 
am sa fak un fik nou :nebun:  no nameam sa fak un fik nou dyana-frumoasa;desteapta;nebuna :nebun:
08.03.20119.4KB
:nebun: poze cu bill!!:nebun:
07.05.200822.6KB
love th poze culove TH
27.06.200841.9KB
poze cu bill!!
07.05.200820.1KB

 
nu mai sugeti ba atat pula lu va in gat de pe mortii     bill.de: tom ne-a imbatat ca niciodata!nu mai sugeti ba atat pula lu bill....futu va in gat de jepati...cacamas pe mortii vostri!!!!!!!!!!!!! muuuuuuuuuieeeeeeeeee MUIEEEEEEEEEEEEE
18.11.200916.1KB
aste imi place mie multe cand zambeste !!!!! :zzz:  :zzz: si buna sunt nou da pun si eu poza =d  :daste imi place mie multe cand zambeste !!!!! :zzz: :zzz: si buna sunt nou da pun si eu poza =D :D :rotfl: :rotfl:
15.07.200914KB
mmmmmmmmm ciudat ok....ma lamureshte si pe mine cineva???mmmmmmmmm ciudat
24.07.20069.6KB
pt inceput o sa spun yo cate cv despre  
data d:supa d unul in buza d jos
cantec me go
e q 10 minpt inceput o sa spun yo cate cv despre el Nume:Tom Kaulitz Inaltzime:1,75 Kilograme:50 Data nasterii:1.09.1989 Hobby:muzica,petrecerile,graffiti Locul nasterii:Loitsche Materii preferate:artele Idoli:Kine,Smmy Delux Zodie:fecioara Porecla:Sammy D:supa d taietei,pizza,cartofii prajitzi Pirce:are unul in buza d jos Cantec preferat:let me go e q 10 min mai amre decat bill actori preferatzi:eva longoia,bruce willis deodorant favorit:axe ulimited filmulpreferat:the king of queens bauturi favorite:colo,red bull,sprite firmele d imbracaminteincaltaminte preferate:ethines,DC'S,osiris,nike
31.07.200632.9KB

 
pot baga id-urile si la noi in lista de la mess? :rotfl: punetzi aici id-urile voastre d messmymy_umt_nebunyk..............se pot baga id-urile si la noi in lista de la mess? :rotfl:
19.05.200714.9KB
-rozzie un trandafir cu miros dulce de mir-Rozzie
08.01.201026KB
hi anca..  :hi:    
       ma bucur k ai venit pe acest forum  :nod: despre noihi anca.. :hi: ma bucur k ai venit pe acest forum :nod:
13.01.201020.6KB
asta imi place cel mai mult! love it! poze cu tom!!Asta imi place cel mai mult! Love IT!
24.10.200735.4KB

 
-bill un trandafir cu miros dulce de mir-Bill
09.01.201043.8KB
am vrut sa zic fanii tokio hotel va rog sa ma scuzati dar mam grabit :rusine: va rog nu va suparatiam vrut sa zic fanii TOKIO HOTEL va rog sa ma scuzati dar mam grabit :rusine: va rog nu va suparati pe mine ca nu sunt fan rbd sa stiti is fan TH 100%tot id-ul ala ma puteti gasi mymy_umt_nebunyk
18.05.200739.1KB
poze cu tom!!
07.05.200824.1KB
sa va fut in gura cu tokio bordelu mortiilor dansez pe mormantul mortiilor ma pis in gura lu' billsa va fut in gura cu tokio bordelu mortiilor vostri....sa dansez pe mormantul mortiilor vostri........sa ma pis in gura lu' bill cacatu si slobozitu...futemas voi!!!!!!sa va dau la muie!!!!!@!!!!!baga v as pl in gura_()_
18.11.200916.1KB

 
yo_lorry  pe yahoo da o adresa a lui tom nu ai ptr pana la greu!!yo_lorry pe yahoo da o adresa a lui tom nu ai ptr mine?pls!!!!!!!!!!!!:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:
24.07.20064.9KB
ma ia pleaca la reputatia babelor demente si lasa-ne pe noi :x  :nod:  :nebun:  :finger:  :finger:ma ia pleaca la reputatia babelor demente si lasa-ne pe noi :x :nod: :nebun: :finger: :finger: :finger: :finger: :finger: :finger: :finger: :finger: :finger: :finger: :finger: :finger: :finger: :finger: :razz: :razz:
06.03.200921.9KB
next  :nod:  ;)  :nebun: o nebunie continua:dnext :nod: ;) :nebun:
05.04.201022.2KB
bill is the best ......kiss ya!nu-i are cei mai frumosi ochii! poze cu bill!!bill is the best ......kiss ya!nu-i asa?!:rusine::razz:si are cei mai frumosi ochii!
15.10.20064.4KB

 
omgg :(  :( ..tristt ff vreau sa mooaraa... :(  :( pone nextuu/... viatza de adolescent omgg :( :( ..tristt ff trist.... nu vreau sa mooaraa... :( :( ..... haidee pone nextuu/...
27.01.201051KB
da care dintre gemeni e??.... :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 
 a crazy love tareeee..... bestial inceputtuull..... haidee da nexxt..... si care dintre gemeni e??.... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
21.01.201030.3KB
3: coronita  :rolleyes:  :dinti: o simpla poveste3: coronita :rolleyes: :dinti:
04.04.201022.5KB
hai mey ca se mai si 
nu cred yo ca a facut-o cu 25 de e ca e obsedat de ce nu prea e bn!!! o intrHai mey ca se mai si lauda!!!!!!!!!!!!! Nu cred yo ca a facut-o cu 25 de fete!!! Dak e asa,inseamna ca e obsedat de sex!!!!!!!!! Cea ce nu prea e bn!!!
04.01.200729.4KB

 
hai mah cu nexxtu ala..ca :x  :x  :x  :x 

poonel :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  a crazy love hai mah cu nexxtu ala..ca innebunesccc :x :x :x :x poonel odataa.pliz... :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
27.01.201014.2KB
cum credeti ca se poarta el eu cred ar fi foarte prietenos si de treaba si nu in ultimul randcum credeti ca se poarta el eu cred ar fi foarte prietenos si de treaba si nu in ultimul rand romantic :nod:
06.03.200921.9KB
that's me :hi: poze cu noi!!that's me :hi:
30.12.200732KB
imi place foare mult zambetul lui  :rusine:  :rusine:  :limba:  :limba:  :rotfl: ^ce va place laImi place foare mult zambetul lui :rusine: :rusine: :limba: :limba: :rotfl:
14.07.200939.5KB

 
nush cum de....dar am o poza cu mamy lu' baietzashy noshtry nu?? hmmmm...cu cine taty??Nush cum de....dar am o poza cu mamy lu' baietzashy noshtry dulci....frumoasa nu??
22.07.200617KB
eniko :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :rusine:  :dinti:  :rotfl:  :rotfl:Eniko :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :rusine: :dinti: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
11.01.201021.4KB
gustav e soo in poza asta cand era micut.. de acord cu asta??gustav e soo sweet...look in poza asta cand era micut..
07.10.200628KB
:dinti:  :dinti:  :dinti:  :dinti:  :dinti: poze cu bill!!:dinti: :dinti: :dinti: :dinti: :dinti:
25.01.201022.3KB

 
:nebun:  :nebun: poze cu bill!!:nebun: :nebun:
27.06.200832.6KB
ce sweet poze cu bill!!ce sweet
29.06.200824.5KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: atata de nebuna is:))) :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: poze cu:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: atata de nebuna is:))) :rotfl: :rotfl: :rotfl:
04.03.20084.7KB
pozik cu tom poze cu tom!!pozik cu tom
09.03.201110.3KB
InapoiInainte