Colectia de poze tokiohotel4you.3xforum.ro
Total 368 poze.

InapoiInainte

 
:nebun:  :nebun: poze cu bill!!:nebun: :nebun:
29.06.20085.1KB
tom :nebun:  :nebun: poze cu tom!!tom :nebun: :nebun:
09.03.201110KB
:d  :d  :d  :d the best poze cu bill!!:D :D :D :D The best
21.09.200737.2KB
ce face din om....:) am niste pozeCe face celebritatea din om....:)
31.07.200611.3KB

 
bill no namebill
09.03.20115.8KB
si inca una  :rolleyes: poze cu noi!!si inca una :rolleyes:
06.04.201022.2KB
:nod: poze cu bill!!:nod:
25.01.201022.3KB
emo boy :) 
[/img va vine in minte??fan fic....EMO BOY :) [/img
27.06.200827.8KB

 
ce ingeras :nebun: poze cu bill!!ce ingeras :nebun:
29.06.200858.1KB
as vrea sa fiu acolo! poze cu bill!!as vrea sa fiu acolo!
01.07.200815.9KB
frt frumos!
eu nu am colaje imi pare rau.nu am timp :( hay sa ne aveti cu ce.....frt frumos! eu nu am colaje imi pare rau.nu am timp :(
27.06.20088.3KB
una...  :rusine: poze cu noi!!una... :rusine:
09.11.200936.1KB

 
vai c urata is :rotfl: poze cu noi!!vai c urata is :rotfl:
08.05.200827.8KB
bre deci ma chinuie talentu de vreo 3 l;uni in coace sper ca nu se supara nimeni daca pun si eu unBre deci ma chinuie talentu de vreo 3 l;uni in coace sper ca nu se supara nimeni daca pun si eu un fik Prezentare Alex evans
02.12.200913.9KB
da!!! :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:da!!! :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: oriunde :finger: :finger: :finger: :finger: :finger: :zzz: :rusine: :rusine:
09.03.201136.4KB
:nod:  :nebun:  =) poze cu tom!!soooooooooooper :nod: :nebun: =)
11.05.200825.9KB

 
boi yo nush prea draguta na ced sa fac acum poze cu noi!!boi yo nush prea draguta na ced sa fac acum
26.10.200932KB
:zzz:  :d  :zzz: poze cu tom!!:zzz: :D :zzz:
27.06.200836.3KB
inca una poze cu bill!!inca una
08.03.201129.2KB
boona!! :) poze cu noi!!boona!! :)
10.02.200927.4KB

 
datimi si mie va ro video cu baieti id-ul meu este pana la greu!!datimi si mie va ro video cu baieti id-ul meu este mymy_umt_nebunyk
19.05.200738.3KB
:rotfl: poze cu georg!!:rotfl:
01.07.20085.7KB
no'h mah 
va p0n ji eoh cateva  :nebun:  :rotfl: poze cu noi!!No'h mah Va p0n ji eoh cateva poz'uri:X :nebun: :rotfl:
04.01.201043KB
doamne c figura era knd era poze cu gustav!!!doamne c figura era knd era mic:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:
23.07.200615KB

 
mah rbd-isto hai iesi de pe forum fa date draku de proasta ca incepi sa ma enervezi :x  :x  :x  :xMah rbd-isto hai iesi de pe forum fa date draku de proasta ca incepi sa ma enervezi :x :x :x :x :finger: :finger: :finger: :x
22.11.200940.2KB
va place??? poze cu noi!!va place???
05.04.200835.9KB
:nebun: poze cu:nebun:
27.06.200831.6KB
nu`s cn jtie ce :limba:  :nod: poze cu noi!!nu`s cn jtie ce :limba: :nod:
10.11.200964.5KB

 
:nebun:  :nebun: e atat de :nebun: poze cu bill!!:nebun: :nebun: e atat de frumooooooooooooos :nebun:
29.06.200815.4KB
alex da sa iasa din camera apoi se indrepta iar spre mine
d: esti incredibil ... ma lasi te rog?
a;Alex da sa iasa din camera apoi se indrepta iar spre mine D: esti incredibil ... ma lasi te rog? A; te rog iarta-ma D; da bine paaaa Si cand sa ajunga langa patul meu se impidica si cade peste mine D; date jos Al; scuze nu am vrut eu voiam sa dau in el sa il imping si el ma tinea de maini incercand sa se ridice D; lasa-maaa atunci cleo intra in camera ca fulgeru C: ALEX :uimit: bai nu e destul ca iai rupt fatza acum o vilez A; dar nu ii faceam nimic D: zii sa dea jos :x :x :x :x A: bai gataaaaa C; cei de te urli? A: tu nu mai urla la mn iar tu debbie stai potolita o data sa ma dau jos ca nu vroiam sa te fut sau eu stiu ce sa fac Eu ma calmez iar alex pleaca nervos din camera impingando un pik pe cleo C: vezi pe uinde mergi ;) A; mai tu taci C; alex ce e cu tine A; da mai lasa-ma amn2 mai lasatima in pace D; ce e cu el? C; nu stiu... A; ce iti pasa tie ? D; hmm mai bine tac... hai gata lasati-ma singura ies cei 2 din camera A doua zi dimineatza ca de obicei imbracata la fel ies pe hol si vreau sa ma duk la baie. Nu era pus zavorul pe usa asa ca am intrat A: CE FACII? D: aau scuze scuze alex era in boxeri isi facea freza A; da bine acum ca ai vazut si ce tip de boxeri port iesi afara D; Da am zis scuze A; da ok te iert acum pleaca D; ok.. a da draguzti boxeri A: Afara!! D; da am iesit :rusine: Cioc cioc cioc A: raspunde tu debb D; Ok D: da? B: il cautam pe alex.. D: aa bill :nebun: aa da pai e la baie isi face freza astepta aici pe canapea B: ok T: Dragutza lenjeria ta neagra chiar faina :dinti: D: hmm mc Tom T: imi arati si mie unde e baia .. ca ma cam scapa de cv vreme D; cum urci prima pe stanga vezi ca in ceallata e alex T; dar vino si tu D; si sa risc sa nu mai ies de acolo pt urmatoare jumate de ora? Nu mc T; ce ai mai D: nimic C; hei buna baieti T; cleo ce dor mia fost de tine B: va cun? C: da ne cun B; Bill incantat C; celo Atunci ochii celor doi sclipesc.. eu ma yuit neputincioasa la ei D: hmm ad sa dus si asta B: ai zis cv.. cum ziceai ca te chiama? D: debbie si nu nu am zis nimic B; Ok D: pa B; ce? D: bye B; da unde pleci D; .... sus... B: mai stai D: nu T: dc? D: ca sa intrebi tu pa cand alex coboara eu urcam si ma prinde de brat A; nu vii jos? D: nu.. A: dc ? D: nu pe bune .. topti vati gasit sa am intrebati asta nu vin si gata A: ok.. gata... calm.. Bill se duce in bucutarie dupa in pahar cu suc.. cand se intoarce... next data viitoare
05.01.201048.9KB
sry voiam sa scriu 15.. :zzz:  :zzz:  :zzz:  :zzz: 

si eu il iubesc dar  :limba: dak lui ii place sry voiam sa scriu 15.. :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: si eu il iubesc dar :limba: dak lui ii place nu putem face nimik,,,, :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: cemi place"filly-billy".... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
28.01.201020KB
eu am pes puneti si voi :limba: poze cueu am pes destule.mai puneti si voi :limba:
29.06.20086KB

 
incep sa ma supar.si poate dau acum logout.ce forum e asta?tokio hotel nu inseamna numa' bill siincep sa ma supar.si poate dau acum LOGOUT.ce forum e asta?tokio hotel nu inseamna numa' bill si tom.cine nu intelege nu e fan tokio hotel.si asta nu pt ca spun eu ci pt ca asa este. nu numai bill si tom muncesc in trupa asta!!!!!
28.06.200828.2KB
mai pon si eu mai noi.... :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 

 :nod:  :nod:  :nod:  :zzz:  :zzz:  :zzz: cel mai pon si eu mai noi.... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :nod: :nod: :nod: :zzz: :zzz: :zzz: cel mai dragutzzz love biillluuuu.... :nebun: :nebun: :nebun:
25.01.201019.4KB
ink una poze cuink una
27.07.200621.2KB
r:dece baieti isi ating organele genitale  in nu fac poza e :nod: c credetzi despre imag asta???R:Dece baieti isi ating organele genitale in public? B:Eu nu fac asta. Deci poza e trucata........... :nod:
22.11.200930.3KB

 
.:: tokio hotel - automatic (romana) (x3)
esti si inima ta e ca un motor
mor cu fiecare si vocea ta.:: Tokio Hotel - Automatic (romana) ::. Automatizat (automatizat X3) Automatizat (X3) Esti automatizat si inima ta e ca un motor Mor cu fiecare bataie Esti automatizat si vocea ta e electrica dar eu inca cred? Este automatizat fiecare cuvant din scrisoarea ta Minciuna conecteaza bataia Este automatizat cand spui ca toul va fi bine dar ele niciodata..... Nu este dragoste adevarata in tine Nu este dragoste adevarata in tine Nu este dragoste adevarata in tine De ce continui sa te iubesc? Sunt automatizate chemarile de partea cealalta a drumului Ele vin si pleaca ca tine E automatizat sa vad feže care nu le stiu E automatiat Sistematiat Asa traumatizant Esti automatizat Nu este dragoste adevarata in tine Nu este dragoste adevarata in tine Nu este dragoste adevarata in tine De ce continui sa te iubesc? Automatizat (automatizat X3) Automatizat (automatizat X3) Automatizat (automatizat X3) Fiecare pas pe care il faci De fiecare data cand respiri inima ta, sufletul tau controlat cu telecomanda Viata asta e asa bolnava Tu esti automatizat pentru mine Nu este dragoste adevarata in tine (Nu este dragoste adevarata in tine X2) Nu este dragoste adevarata in tine Nu este dragoste adevarata in tine Nu este dragoste adevarata in tine Nu este dragoste adevarata in tine Nu este dragoste adevarata in tine De ce continui sa te iubesc automatizat(x3)*nu e dragoste* automatizat(x3)*reala in tine* automatizat(x3)*de ce* automatizat(x3)*continui sa te iubesc?* automatizat(x3) automatizat... ______________________ automatik
08.03.201119.1KB
poze cu bill!!
07.05.200825.3KB
asa a schimbat numele.si faza cu fumatul.am citit intr-un interviu ca nu-i adevarat :nono: baietiiasa e.managerul a schimbat numele.si faza cu fumatul.am citit intr-un interviu ca nu-i adevarat :nono: baietii nu fumeaza :nod:
27.06.200833.2KB
i tere am si yo niste poze in care pune mana voi c credetzi despre imag asta???i tere poza!......stiu am si yo niste poze in care pune mana acolo...stitzi voi unde:finger:
22.07.200643.7KB
InapoiInainte