.:Tokio Hotel 4you!!!:.
.:Best TH forum:.
Lista Forumurilor Pe Tematici
.:Tokio Hotel 4you!!!:. | Reguli | Inregistrare | Login

POZE .:TOKIO HOTEL 4YOU!!!:.

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
glamour35 pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Constanta
cauta Barbat
28 - 69 ani
.:Tokio Hotel 4you!!!:. / ~ ToM ~ / Dak aveti talent aici e locul vostru..fan fic despre Tomy... Moderat de Mirunik_TokyOky_girl, rockeritza_999, showofdark
Autor
Mesaj Pagini: 1
Mirunik_TokyOky_girl
.:Administrator:.

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 66
Daca sunteti creativ....ganditziva la o povestioara funny...sau dramatik...ceea ce va reprezinta....si....faceti-va cunoscut talentul!!!

_______________________________________


pus acum 20 ani
   
raluk_th
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 1
nu stiu ce tot aveti voi cu tom!

pus acum 19 ani
   
love_tom_92
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6
pey...ficurile nar trebui sa fie cu mai multe personaje ? adica mno...doar cu tom...nash prea avea ce scrie...si oricum...nu cred ca o sal refac again...

pus acum 19 ani
   
`¤*« Kca$ž@NdRá •°¤~
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 13
Normal k nu doar cu Tom...Dar el sa fie personajul principal...
Mah, da` nu este deja Fan Fiction`ul??? Acolo ce mai scriem?


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.

Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
cred ca nu e nici o problema daca postati si aici.dar tom sa fie pers. principal

_______________________________________
I JuSt WaNna LiVe!



pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
ma pis in gura lu tom

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.

Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
pff.tu ai probleme grave.

_______________________________________
I JuSt WaNna LiVe!



pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
tu ai ,hai baneazama daca ai curaj

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.

Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
Tu nu ai invat sa vb?"baneazama" God!
daca am curaj


_______________________________________
I JuSt WaNna LiVe!



pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
da sti ce en nu zic la admini sa ma baneze nus nebuna shi am curaj da nu vreau  sa ma banneze la momentu potrivit o sa vreau banata nu ..acuma ok

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
andreea_tokio_hotel_bill
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5
ma ia pleaca la reputatia babelor demente si lasa-ne pe noi                                    

dak aveti talent aici locul fic despre tomy... pleaca reputatia babelor demente lasa-ne noi  

21.9KB


pus acum 17 ani
   
iuliana
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 6
ralucuta_"dragutza"52 ce te roade la ficat ca rbd nu mai are mult succes si th are ?

pus acum 16 ani
   
Gabriella.dobrin
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 7
Heiiii shi mie imi plac rbd (desi nu am intrat pe un forum cu ei niciodata, shi faza cu reputatia babelor demente  e tare, dar ideea e ca mie imi plac mai mult tokio hotel(love Bill forever) shi nu ma deranjeaza ca rbd s-au despartit.
Dar daca Bill ar avea ceva impotriva lor as avea shi eu dra nu are nimic!!! (cred) Asa ca pleca de aici fai, RBD-isto!!!

dak aveti talent aici locul fic despre tomy... heiiii shi mie imi plac rbd (desi intrat forum

40.1KB


pus acum 16 ani
   
ZuZ^^
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 20
FhaaaX(
Ma sscuzati da ma pornesc draciiX(
Uite`te la halu` in care arati tu si porma zi de altii taranca bocitaX(
Mars de aici si nu mai face pe smechera
Ca nu ne ajungi nici la degetul mic de la picior

Zat!


_______________________________________
Nu te da mare cu ce nu ai..
Ca...dupa cum ziceam..
Oricine e smecher intre patru peretzi!

pus acum 16 ani
   
JojoInBlue
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 12
hallo ...is noua pe aici...si ma gandeam dak nu cumva vreti sa postez un fic cu Tom( )...numa' ca pers principal este o eA...Tom fiind iubitul

_______________________________________
Si totusi,iti dai seama ca "boogy-men" este doar o legenda,nu?

pus acum 16 ani
   
JojoInBlue
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 12
vad ca nimeni nu spune nimic...da oricum o sal postez

Part |

...Nici nu stiu de unde sa-ncep...Daca nu ar fi fost eL in acel moment,in acea clipa...
Probabil ca acum as fi inmormantata frumos,in curtea imensa a Vilei Espasia,cu o cruce
mare de piatra pe care scrie: "Aici odihneste Principesa Espasia".
Dar sa incepem cu inceputul.Ma numesc Espasia.Locuiesc intr-o vila-"Vila Espasia" mai
exact,situata in cel mai fermecator oras din lume-Venetia.
Uf,uram ideea de "principesa",sa stea toata lumea la comanda mea,toata lumea sa imi
indeplimeasca toate dorintele pe loc...Adevarat,cand esti mic si prost ti se pare extraordinar,
dar pe masura ce cresti,ti se acreste.
Mama si tatal meu sunt cercetatori renumiti in intreaga lume,astfel eu am fost crescuta de
o dadaca rusoaica Verona-Prajiturica,asa am poreclito eu datorita faptului ca este dulce ca
o prajitura.
Dar sa n-o mai lungim.
Prin Venetia umbla zvonul cum ca Tokio Hotel vor concerta.Familia mea fiind sponsor al acestui
concert,era obligatoriu sa apar si eu in peisaj.Uf,urma sa fiu in partenieriat cu niste emo kids!
In sfarsit,eu,vrand sa fiu sexy si atragatoare,m-am imbracat intr-o rochie mini, bleu pt a-mi scoate in evidenta
ochii mei "rupti din cer"(dupa cum zice eL),cu parul meu intins cu placa aranjat frumos in o codita pusa
delicat peste umarul meu stang,niste pantofi cu toc superbi,niste accesorii din argint,
putin machiaj pe-ici pe-colo=>Gata!
M-am urcat frumos in masina si am pornit spre
locul cu pricina.
E:Buna,sunt Espasia,fiica sponsorilor concertului vostru...
B/Gu/Ge:Buna Espasia!
T:Hey Pissy!
E:Ai grija cum vorbesti,dobitocule!
T:O,dar ce rea suntem...
Si atunci ma luat de mana si ma sarutat ...
Dupa lupte seculare,am reusit sa ma desprind si bratele lui.
E:Ai noroc ca principesele sunt fete bine crescute...
T:Cum zici tu Pissy...*).
E:PAZA!!!
Si in urmatoarele 30 de secunde aparura 2 "gorile" langa mine.Vazandule,Tom s-a albit la fata.
E:Ce s-a intamplat?Ti-a mancat pisica limba?)
In sfarsit...Ne-am urmacam toti in masina,ajung acasa(hotelurile venetiene fiind foarte scumpe,
tata si mama i-au invitat sa fie oaspetii nostriX-( )
Jim,valetul ii conduce in camerele lor,iar eu intru in camera nedumerita.Oare de ce simteam
un sentiment ciudat cand ii auzeam vocea,atingere,buzele impletinduse cu ale mele?
Sa fie oare "iubire"?Noo)...eu? sa ma indragostesc de un huligan cu 2 clase?
Dar totusi...Uf,mi-am intrerupt sirul gandurilor cand a batut la usa.
E:Cine e?
B:Sunt eu...Bill.
E:Uf...Intra...
B:Hey,vroiam doar sa-mi cer scuze pt comportamentul fratelui meu...Este beat,ca de obicei
si vezi tu..cand te-a vazut...Ei bine...
E:Inteleg...
B:Ah,BTW,cand mancam?Sunt lihnit!
E:Oh,nu stiu...du-te la bucatarie si vorbeste cu bucatarul.
B:OK,si inca o data:Scuze.
EStay Chill....Va iert...Am mai patit deas-tea.
Hm,se pare ca emo-listii astia sunt chiar de treaba...Poate nar trebui sa trag concluzii pripite.


Si raluca_dragutza52 nu mai face deastea...pt ca gesturi de genu asta demonstreza ca esti proscrescuta si ca nu stii cum sa te comporti civizat in societate.Si eu am tupeu,curaj si toate cele,da' toare au o limita.Inclusiv oamenii ca tn...Si ceilalti...salatio in pace...are dresptul la propria opinie...acuma nu ca am fi de acord cu ea,dar asta e.Si mie mi'a placut rbd,si inca mai asc niste melodii de ale lor...dar nici chiar asa....
P.S.:Fara suparare

Modificat de JojoInBlue (acum 16 ani)


_______________________________________
Si totusi,iti dai seama ca "boogy-men" este doar o legenda,nu?

pus acum 16 ani
   
maddy_th_4ever
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 36
fara. suparare,, 
    dar rbd au demonstrat ca nu sunt in stare sa ramana uniti (ca TH).. si si-au facut fanii de ras..
     si eu am fost fan rbd.. asta demoooooolt..
           
   
   o  sa pun si eo o pov.. da akm sunt in momentul de creatie   


pus acum 16 ani
   
SSG->temanancaxD
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 28
JoJo vreau next-ul te la ficul tau chiar imi place si sincer lasa-ti fata in pace are probleme cu capu daca voi va certati cu ea ei ii place iar voi va enervati...sincer lasati-o in pace dati ignore si asta e mai sunt si cretini pe lume

maddy astept si ficul tau succes la creatie si tie Jojo ca vreau continuarea


_______________________________________
sti drumul spre mare e mult mai aproape decat crezi...asculta,invata,crezi...o scoica te duce acolo unde poate restul il faci tu..imagineaza-ti si poti sa crezi...Vama e aproape...Vara e in inima ta...

pus acum 16 ani
   
ulex
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 21
Sa mor daca am inteles un cuvant din ce a zis raluca_dragutza....cu ce scrii cu degetele de la picioare?...invata limba romaneste si apoi incepi sa scrii...

_______________________________________
music4us.3xforum.ro intrati pe el,este numai despre muzica!!!


pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la