ii super tare forumul :nod: si pt antii fani am un lucru de zis 'nu mai spuneti ca aia de la TH is gay ca faza asta nui ii adevarata deloc...........mai degraba unul de la RBD ii gay dar nush cum il cheama asa ca antii fanilor guritza inchisa ca nu sunteti bine veniti aici :nono: :nono: :nono: :nono: ' fanii rbd pot sa ma gasesca pe id-ul de mess mymy_umt_nebunyk ..........si sa nu uit TOM ii preferatul meu :wink2:
18.05.2007
39.1KB
-Tom
09.01.2010
49.3KB
asta e preferata mea :nebun:
07.05.2008
32KB
:zzz:
17.06.2008
41.6KB
:finger:
07.05.2008
22.9KB
Deshi
next fa vaco
:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
Da vreau sa fiu diferit de ceea ce am scris noi 2 da
:))
?
:X:X:X
next
Vreau next
Dar stii asta
:))
11.01.2010
31.6KB
da ti va in cacat!!!!!!!!!!!!!!!!!!cacamas pe bilu mortiilor vostrii!~~~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!muieeeeeeeeeeeeeeee....futemas si pe voi si pe toata formatia!!!!!!!!!!!!!!
18.11.2009
16.1KB
sper ca merge poza asta :cool: :cool: :cool: :rusine: :rusine:
19.05.2007
34.8KB
va pun si eu mai multe mel Tokio Hotel - Frei im freien fall(romana) ::.
locuintza mea
este k un pamant mort
scriu o scrisoare
cu destinatar necunoscut
imaginea mea
este cautata
adresa mea
este in sange
inapoi nu vreau sa ma intorc
vreau sa ies d aici
sa iau aer
sunt lucid
shi mi se face clar
ca aceasta nu mai este
ce a fost inainte viatza mea
eu sunt
liber in caz liber
shi nu altundeva
liber in caz liber
nu mai pot fi altfel
liber!
1000 de ochi
impotriva mea
dau totul
pt acest moment
shi atunci
totul ingheatza
eu ma mentzin cald
pt incerkrea de a evada
vreau doar sa fiu liber
ink o data liber
doar o data liber
lasa-ma sa cad
traduse
05.04.2007
27.8KB
ador pozik asta:X:X:X :nebun: :nebun: :dinti:
08.03.2011
16.2KB
cu mama lor cred...e super dragutzika....dar totusi ei sunt mai dragutzi..:X :nod: :nod: :nod: :nod: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :dinti: :dinti:
09.01.2010
35.5KB
si georg nu e urat dar yo is indragostita d tom
29.07.2006
8.8KB
ce avetzi mai cu el? e si el un om nu poate sa se scarpine??? chiar dak e in public.....la un concert cu mii de fani ...nu se pune pt el nu??? :zzz: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: in fine....
01.09.2009
22.5KB
bill si tom..dar care o fi tom???
20.03.2010
22.2KB
pics pics pics
28.06.2008
30.9KB
mirunik are dreptate.. da nu va ganditi la prostii :nono: :rotfl:
in legatura cu numele.. nush ce sa zik.. poate le-a placut mai mult tokio hotel :-?? :rotfl: :zzz:
13.01.2010
13KB
Hey sunt noua si m-am gandit sa imi fac intrarea cu un fan fic! O idee ciudat dar sper sa mearga ..... poveste de epoca avandu-i ca protagonisti pe Tom si Bill si mai departe osa descoperiti ;) :nod: :rolleyes:
03.04.2010
95.5KB
aici nu e numai billy..:| :zzz:
25.01.2010
40.8KB
fake_smilesss ma rog nush dc nu merge dak zik sh k yahoo :nod: :zzz: :hi: :hi: :hi: datzi add 3xS
:zzz:
29.12.2009
16.8KB
13.09.2008
21.6KB
07.05.2008
33.7KB
ok pon nexxt...
In camera lui bIll si anca...
A:Bill intoarcete sa ma dezbrac...
B:Hai mah..doar suntem impreuna..
A:Intoarcete tu nu auzi?s-au dak vrei poti sa pleci din camera...
B:Okay ma pun pe pat..
A:dak te uiti poti sa-ti iei adio de la viata..
B:...Bine mah:))
Anca incepe sa se dezbrace..dar Bill nu se tine de promisiune si mai trage cu ochiul cand aceasta nu se uita la el...nu mai
suporta sa stea asha..si se ridica din pat si se duse la ea si o saruta....Anca era imbracata doar in sutien si boxeri...
A:Bill..ai promiss..:-s
B:Ohh sorryy..am uitat..
O impinge pe pat...si se pune peste ea incepand sa o sarute apasat si totodata pasional...
A:Bill..date de pe minee...ce vrei sa faci?
B:Nu ma dau...
Si inceepe sa o pipaie desfacandu-i usor sutienul...si sarutand-o cu pasiune pe gat.
A:Bill terminaa...sunt ink virgina..nu vreau..
B:Si ce daka?...hai ca nu-i chiar asa de rau prima data...
O saruta din nou pe gat si ii ia de tot sutienul,incepand sa se dezbrace si el...isi da pantalonii jos si incepe sa o
patrunda usor...
A:Au...au Bill...
B:Stai linistita ca nu o sa te mai doara...
Si asa o tinura pana cand ii suna lui bill telefonul..
B:Alo..da...cine e?
T:Bhai amorezule ce faci?
B:Ce vrei bah/?..Acu iti gasesti si uh sa suni...plm de bou..
T:Hai bah terminati odata..ca stai deja de 2 ore:))..hai la masa...
B:Bine hai ca venim..
T:okay..hai
Catre Ank..
B:Hai jos iuby...la masa..:*
A:okay:8..haide sa ne imbracam..k
Se imbracara si mersera jos..
I:Bhai ce dreaq faceti de atata timp sus?...
B:Ehh..ce se poate face:>
I:Wow ank...deja?..
A:Ehh fta ce vrei?...dar voi?..nmk..nmk?
I:Pooii..
T:Nu///...m-ai asteptam:D..
B:wow...unde este fratelee meu si ce-ai fkt cu el:))..nu te mai recunosc bhai:))...
Cand vor sa inceapa sa manance...apare o chelnerita care ii intreba ce doresc sa comande..
C:Buna..as dori sa va iau comanda...
A:nu se poate...Lavy?.tu ejti fta?:O
L:Anka ce faci bhai?...
A:Bine am venit aici de craciun..dar tuh?..aici lucrezi sau ce?
L:Dap aici sunt de vreo 3 luni..dar cine sunt prietenii ttai?
A:Aaa scuze..ea este iustina pr mea cea mai buna...el este Tom prietenul ei si el este Bill...prietenul meu..
Toti:Incantat.
L:Ohh daa...sa nu-mi ziceti sa sunteti chiar gemenii Kaulitz...
B:Ba da..chiar ei
L:Dmn ador vocea tah Bill si ai un talent inascut pentru versuri..nu te-ai gandit niciodata ca ejti mult prea perfect?
B:Nu:))...nu m-am gandit...mersi pt complimente..
L:Ehh ..astea nus complimente..sunt doar adevaruri..
B:Mersi..
"Mi se pare mie sau Lavy se cam da la Bill?"-isi spune Ank.
A:Hey Lavy..dar tu nu ai prieten?...Ca te vad cam singura..
L:Din pacate nu...nu am si eu norocul tau sa gasesc un baiat asa de dragut ca Bill..
B:Ohh dmn..o fata asa frumoasa sa nu aiba prieten?Cum se poate?
"Ce dreaq face si Bill?...frumoasa?...vrei sa vomit?"
L:Eii Bill nu-i chiar asa...dar asta e nu am norok...dar hai sa terminam cu discutia si sa va aduc mancarea...Lavinia se
duce sa aduca mancarea.Intre timp la masa.
A:Vad ca iti place de Lavy...
B:Da e o faata super de treaba...
A:Aha..si e si frumoasa nu?...e super frumoasa...nu ai mai intalnit asa o fata frumoasa..
B:Ce-ai mah?...sa nu-mi zici ca ejti geloasa....
A:Yoo?..geloasa?..nu ma face sa rad..pe cine?..pe ea?...hai sa fim seriosi...
B:Pai te vad incordata..ce?..nam voie sa-i zik ca e frumoasa?
A:Ba da draga ai voie...poi dak e asa frumoasa de ce nu o rogi sa fie iubita ta?...
B:Mhei ce prostii tot spui acolo?...
L:sorryy ca va deranjez dar v-am adus mancarea..
A:nu ne deranjezi draga...eu oricum plekam nu-mi mai este foame...
I:plek si iio si tom...mancam mai tarziu...vrem sa vedem muntii...
L:okay..
Lavinia se aseaza langa Bill..
L:Deci se pare ca am ramas numai noi doi...
B:yeah asha se pare...(oarecum incordat)
L:Dar ce ai?..dc nu mananci..
B:Poi mi-a cam trecut pofta de mancare...
L:Bhei dar ce aveti toti?...nimeni nu vrea sa manance?
B:Mancam mai tarziu...ma duc si eu sus..
L:Stai asha..unde pleci?..
Lavy se ridica si il ia pe Bill de dupa gat...
B:Dami drumul te rog..
L:Hmm..dar sperios baiat ejti...de ce ma impingi?...
B:Lasa-ma nu auzi?
Lavy il impinge pe bill cu putere in perete si il saruta prinzandu-i ambele maine ca o cautsa umana.In acel moment Anca isi
da seama ca a exagerat putin in privinta lui Bill si ca nu avea de ce sa isi faca griji...Dar vazand
aceasta imagine nu tocmai placuta...izbucni in plans si pleka in fuga spre padure...
B:Anka unde pleci?..
L:Hey Bill las-o sa plece..vrea sa ia poate o gura de aer..
sper sa va placa... :rotfl: :rotfl:
23.01.2010
52.7KB
hm...... prima poza e q mama lor iar cea q tatal e tatal biologic :nod: :nod: :nod: :nod:
22.06.2008
33.1KB
pozee pozeee.e dragut :nod:
28.06.2008
30.2KB
bn mah poon pt tn nexxt...
so enjoy
B:Bhai lasa-ma dreaq in pace...tu chiar nu pricepi cand ejti respinsa?...
Bill pleaca in graba dupa anka si intra in padure...o liniste totala se napusteste asupra lui...era singur cu el..si
aceasta singuratate ii dadea fiori.Striga pana ragusise numele fetei pana abia dak mai avea voce...obosit peste masura
se aseaza la marginea unui rau si incepe sa planga.Nu suporta gandul ca o sa o piarda pe cea mai scumpa fiinta din viata
lui..si de ce?..dintr-o simpla prostie.Ar vrea sa de-a timpul inapoi sa fie iar impreuna sa-i spuna cat o iubeste...dar acum
era prea tarziu...Deodata printre suspine aude un scancit cristalin din apropiere...cand se uita mai bine observa ca este
chiar Anca care plange pe partea cealalta a lacului...Baiatul se duce la ea sii o imbratiseaza...
B:Anca,,dmn cat m-ai speriat...te-am cautat peste tot...
A:Lasama..lasama tradatorule(printre lacrimi)...m-ai ai tupeul sa vorbesti dupa ce-ai fkt?...cum ai puutut sa te saruti cu
prietena mea..adik fosta mea prietena...verisoara..plm
B:Bhai nu a fost vina mea..ea m-a sarutat si io nam putut face nimik..si chiar atunci ai venit tu..
A:Daa..sigur..si tie chiar nu ti-a placut delok vrei sa zici nu?..Hai mah uh ma crezi proasta?...sa stii ca nu m-am nascut
ieri...dar sa stii ca eu nu te mai retin poti sa pleci la Lavy...sa fiti fericiti impreuna..
B:Hai mah Ank dc ejti asa?
A:Cum sunt draga?...eu sunt cum sunt eu..si atat..si spun numai adevarul...acu te rog sa pleci ca vreau sa fiu singura...
B:Nu plek nicaieri..mergi cu mine la cabana..si asa ejti plekata de mult timp..haide...
A:Nu merg..punct...
B:Bine..atunci stau si eu cu tine...oricum e frumos peisajul asta:X
A:Nu stai cu mine..dute la Lavy ca iti duce dorul...eu nu am nevoie de companie
B:Gata ajunge...stii doar ca numai p tn te iubesc..si tiam zso de n ori...nu imi place de lok de LAvy..ea m-a fortat sa o
sarut..si dak nu crezi asta inseamna ca...
Anca ii il ea pe bill in brate si ii inchide gura cu un sarut dulce.
B:Hmm sa inteleg ca nu mai ejti suparata?
A:Intelegi ce vrei.
B:Acum ne putem intoarce?
A:Da sigur...haide...
Intre timp Tom si Iustina ajung la cabana.
I:Hey Lavy unde e lumea?
L:Poi au plekat in padure...sa ia aer...(minti lavy)
T:Aha noi mergem sus...
L:Bine..
In camera lor Tom o ia pe Iustina in brate si o pune usor pe pat.O saruta cu pasiune lasandu-se in jos pe gat dezgolindu-i
umerii.Iustina gemea de placere,se simtiau din ce in ce mai bine.Tom incepe sa se dezbrace si asa face si Iusti,si se pune
peste ea patrunzand-o usor.Atmosfera se incingea din ce in ce mai tare..cei doi erau acum acelasi suflet acelasi trup....
se completau reciprok...
I:Ahh..hmm..Tom te iubesc..
T:Si eu..:*
Peste 2 ore jumatate cei doi se imbraca repede si coboara jos.
I:Hey Anca unde ati fost?
A:Am avut o mica problema dar acum e ttotul in regula.
I:aHA..
A:Si voi?:>:>ce-ai fakut/?
I:Poi...de-a noastre..ce-ati fakut si voi dimineata:))
B:O dahh...insfarsit..deja imi faceam griji pt virilitatea lui Tom:))nici nu-l mai cunosteam
T:auzi Bill..vrei ca pumnul meu sa faca cunostinta cu fata ta?(spune tom nervos)
B:Hai bah ca am glumit;))
Cei patru au ppetrecut ultimele zile de vacanta acolo si bineinteles Craciunul si Revelionul apoi s-au intors acasa.A doua
zi era scoala si in casa familiei Kaulitz era mare forfota.
B:Tooom...mi-ai vazut fixativul nou?(striga bill din baie)
T:Park era in camera la tine pe birou..dar u mi-ai vazut adidasii de la Nike..?
B:Nu..defapt cred ca erau in ghiozdan de la antrenament..
T:aha..
Cineva suna la usa.Bill se duce sa deschida.
El:Hey Bill ce faci?
B:David ce-i cu tine la ora asta?
D:Am de fakut un anunt bomba...unde-i tom?
B:e in bucatarie..intra sa ne povestesti..
In bucatarie:
T:Hey david..ce faci omule?
D:Bine Tom..am sa va dau o veste foarte importanta pt trupa Tokio hotel
B:spune
D:Peste o saptamana mergem in turneu de promovare a albumului Zimer 483 in ...tinetiva bine..America...nu va faceti griji
am rezolvato deja cu scoala...am angajat profesori particulari si totul e pregatit.doar sa va faceti bagajele si am plekat,,
eii??..ce ziceti?
T:poftim?...dar..dar..noi ce facem cu prietenele noastre?.cu prietenii nosti?
B:Exact...nu putem sa-i abandonam pe toti...
D:Ascultati daka nu sacrificati aceste mici chestiuni minore pentru celebritate nu veti ajunge nimik..asta e o sansa unika in
viata...nu se stie daka veti mai avea ocazia sa mai mergeti in turneu in America...asa ca aceasta sansa nu poate fi distrusa.
va astept maine sa imi dati raspunsul..si ganditiva bine..o astfel de sansa nu veti mai avea niciodata..
Cei doi baieti raman amandoi uitandu-se unul la altul parka speriati de decizia pe care trebuie sa o ia...intr-un final
izbucnez amandoi..
"Trebuie sa facem asta"....
A doua zi la scoala inaintea inceperii oreloor...
B AND Tom:Fetelor trebuie sa va zicem cv:|
A:Dapp iubire mikaa:X:X....ce vr sa ne zici...dupa ce ne ziceti voi trebuia sa va zik si eu
cevaaa..:X:X:X....
B:Aaaa..vo.oo..ii..amm sa va ziceem...caaa..aaa...
T:Caaa...trebuie sa plekam intr-un turneu de promovare in America...
I:Ooo ce taree:X..superb...si cat veti sta...
B:Poii asta e chestia ca nu stim cand ne vom intoarce..dak ne vom intoarce...
A:Ce-ai zs?...cum adik sa nu va intoarceti...Si pe noi cu-i ne lasa-ti?
I:Tom nu-i adevarat nu?..spune-mi...Bill glumeste nu?
T:Nu iubire nu glumeste...
I:Iubiree?..mai ai tupeul sa-mi zici asha?...renuntati la noi pentru un turneu?
T:Iusti tu nu intelegi ca noi vrem sa ramanem dar dak nu ne ducem acum nu vom mai avea a
doua sansa...
A:Si ce ne int pe noi/?..dak ne iubeati cu adev renuntati la toaata celebritatea...dar vad
ca e mult mai imp ca noi...
B:Scumpo..dar noi...
A:Sa nu-mi mai zici niciodata asa...eu nu sunt scumpa ta...
B:Dar te rog intelege...
I:Bill gata...sa o terminam odata...oricum voi trebuie sa plekati nu?
A:Asa e..ma bucur ca vam cunoscut...sa aveti norok in cariera..
I:Asa e...succes sa ajungeti mega-staruri..
B:Bhai fetelor no luati si voi asa...doar putem sa vbim la tel..si poate in vacante veniti
la noi..si noi la voi...si o sa mearga in cont relatia...
A:Bill asta so crezi uh...relatiile la distanta nu dureaza...
T:Anca care era vestea ta?
A:Aaa...nici una...am zs si eu asa...scuze dar noi trebuie sa plekam..papa
B:Pa te iubesc...
A:Daaa da...peste o saptamana nu o sa ma mai iubesti o sa vezi...HAI PA
Acasa la fete...ambele plangeau pe canapea..
A:Cum au putut sa ne faca asta?:((:((
I:Nush cum.?..oare chiar nu tineau la noi delok?
A:Cine poate sti..?...Iusti ce ma fak eu acum singura?..Ba pe deasupra si cu un copill:((
I:Da fta ce ne facem noi...ce-ai zs?....un copill?..ce vr sa zici/?
24.01.2010
26.3KB
aaaaaaaaaaaa
e atat de frumooos.
01.07.2008
24.3KB
e una din pozele mele preferate :limba:
29.06.2008
46.5KB
deci e prea frumos..cum de a lasat natura un asa boy??
15.01.2010
28.4KB
t:mama bill ke bn arata aia ia uitatr si u
b:yo nu ma uit ma pacatosule :limba: :limba:
b:de aia te`i ... cu alea aseara:.
b: :rusine: :rusine:
10.03.2011
47.8KB
bene..poon si eu nijte poozeee.....
:hi: :rotfl: :rotfl: :dinti: :dinti: :dinti:
11.01.2010
14.1KB
tot alb-negru
29.06.2008
4.9KB
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next :hi: :hi:
10.03.2011
14.1KB
Cleo colega lui de camera
02.12.2009
22.3KB
ahhh my booyy:X:X:X...
blondina dreaqq :x :x :x cat o urasc eu pe tipa aia :x :x :x
ehhh in fine...mumushelll rau:X...
si ati observat ca are muschi mai nou?? :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
nu's chiar mari dar nu-i la fel de slabanog(ma refer doar la maini)...
25.01.2010
20.3KB
breack away
Am alte planuri azi
Nu-mi trebuie permisiunea nimanui
Ptr ca vom sta aici pana la urma
Cu spatele rezemat de peret
Rezemat de perete.
Dau toata vina e tine
Esi mereau imprejurul meu cand vreau sa fac ceva
Nu imi dai alta alegere
Acum o sa fac zgomot
O sa fac zgomot
Refren:Ma simt asa de
Caustrofobic aici
Fi atenta
Mai bine ai disparea
Nu ma poti face sa raman
Voi evada
Evada!
Te amenint,nu ma urmari
Nu imi lipsesti, nu-ti poti da seama
Ce ai vrut tu nu a mers
Dute si sapa in mizerie
In mizerie
Truda ta rece pe creasta ta
Acum ma poti auzi tipand
Lumea se va distruge
Acum voi pune piciorul in prag
Piciorul in prag
Refren:Ma simt asa de
Caustrofobic aici
Fi atenta
Mai bine ai disparea
Nu ma poti face sa raman
Voi evada
Evada!
Nimeni nu-ti numara minciunile
Nu mai astept sa-ti iei ramas bun
E prea tarziu
Mult prea tarziu
Esti ca o pastila acra
Pe care trebuie sa o iau
Impotriva vointei mele
Refren:Ma simt asa de
Caustrofobic aici
Fi atenta
Mai bine ai disparea
Nu ma poti face sa raman
Voi evada
Evada!
Refren:Ma simt asa de
Caustrofobic aici
Fi atenta
Mai bine ai disparea
Nu ma poti face sa raman
Voi evada
Evada!
Voi evada
Voi evada!!!!!!!!
08.03.2011
43.6KB
pt mine th inseamna totul...inainte sa aud de ei eram plyctysita de viatza dar dupa ce am aflat de ai am pofta de viatza si vreau sa ma distrez la maxim!
26.07.2006
11KB
da da da.autografe
29.06.2008
19.7KB
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
poon nexxt...dar poone si tu mai moolt la al tau...
eu poon mai moolt la al meu.....
A:Cand am fkto atunci cu bill nu ne-am protejat si nu am luat anticonceptionale si am fakut un test si era pozitiv...:((
I:Nu pot sa cred...dmn ce ne facem?..dc nu iai zs lu bill/..?..poate acum era alta situatia...
A:Daa sigur:))..el era oricum hotarat sa plece.pt el nu am repr nimik..am fost doar o oarecare..si nush dak uh pt tom la fel
dar nu m-ar mira delok...
I:Fta dar noi ce ne facem?...
A:Ce sa ne facem/.?..u nu o sa faci nmk..eu am sa nasc copilul si am sal cresc singura..nu am nevoie de banii lui bill si
nici makar de dragostea lui...
De atunci Anca abandona studiile si nascuse o minunata fetitza pe nume Ashley care semana perfect cu "tatal" ei..(adik Bill).
Anca era angaajata la un salon de cosmetica SPA pentru a o putea intretine pe fata ei.Iustina si-a continuat studiile si a
devenit o actrita de succes dar care tot locuia cu Anca si juka in unele filme.Anca isi gasise intre timp un prieten foarte
devotat numit Seby care era indragostit de ea,dar aceasta nu putea sa-i impartaseasca sentimentele fiind inca indrag de Bill.
Bill si Tom impreuna cu Tokio Hotel au devenit o adevarata senzatie printre adolescenti.Toate revistele din oricare
tara erau invadate de chipurile.Dupa lansarea noului lor album "Humanoid" baietii se intorc in Berlin pentru doua concerte
si pentru o vacanta de doua luni.
La aeroport:
T:Insfarsit in Germany..ahh..
B:Dap ...casa dulce casa...
Gus:Mergem sa ne cazam la hotel?
Geo:Da...la cel obisnuit nu/./?.din centru....
B:Da haideti baieti....
Cei patru baieti sau cazat la hotel iar apoi Gustav a plekat la un bar,Georg sa se int cu prietena lui,Tom a plekat la
teatru si Bill in park.
La teatru:
X:Hey pot sa stau langa tine?e ocupat locul?
T:Nu,nu este ocupat poti sa stai...
X:Si ce te aduce pe aici?...
T:Poi nu aveam ce sa fak si am aflat ca este o scena de teatru mijto pe aici...Tu ce faci aici..?
X:Eu sunt actrita la acest teatru si am venit tot sa vad sceneta pentru ca trebuie sa facem un spectacol.
T:Oau ce mijto...si cum e viata de actor?..Mereu am vrut sa fiu actor dar ma multumesc si cu viata de cantaret...
X:Cee?..ejti cantaret?..
T:Daah...fak parte din Tokio Hotel ...
X:Sry poti sa-ti dai asta de pe cap pliz?..
T:sigur...
X:Ohh my good..ejti Tom Kaulitz?
T:shhhhh....mai incet vrei sa ma omoare careva/?
X:Dc sa te omoare?
T:Poi io nam voie sa ies pe strada fara bodygoard....ptca acum suntem prea cunoscuti si unii fani vor sa ne faca rau..
X:Aaaa...si de ce v-ati intors in Berlin?
T:Poi avem doua concerte si ne-am luat o vacanta de doua luni...
X:Aha si ceilalti membri cf?
T:Poi fiecare cu trb lui momentan...
X:Aha..deci nu m-ai recunoscut nu?
T:Adik?...ne cunoastem..
x:Cam da...uite...
Si isi da palaria jos...
T:Ohh,..dmn..ejti chiar tu?...Iusti de cand nu te-am vazut..