.:Tokio Hotel 4you!!!:.
.:Best TH forum:.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
.:Tokio Hotel 4you!!!:. | Reguli | Inregistrare | Login
POZE .:TOKIO HOTEL 4YOU!!!:.
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Kalifa pe Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Ialomita cauta Barbat 24 - 65 ani |
|
|
andreea_tokio_hotel_bill
.:New Bebe!!!:.
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5
|
|
cum credeti ca se poarta el eu cred ar fi foarte prietenos si de treaba si nu in ultimul rand romantic 
21.9KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
madalinutza billutza
.:New Bebe!!!:.
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2
|
|
bill kaulitz este cel mai dragutz baiat!!!sunt o mare fana a lui!!! kiss bill!!!
40.3KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
ulex
.:Cool bebe!!!:.
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 21
|
|
Si eu mi-l imaginez la fel cum e la TV...dragut frumos,si romantic....nu l-as putea vedeea altfel...
_______________________________________ music4us.3xforum.ro intrati pe el,este numai despre muzica!!!

|
|
| pus acum 15 ani |
|
dya_th
.:Cool bebe!!!:.
 Din: inima lui
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 44
|
|

11.2KB
_______________________________________ ich liebe dich<3
|
|
| pus acum 15 ani |
|
AbbeyDawn
.:Cool bebe!!!:.
 Din: Tārgu Jiu
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 35
|
|
Eu cred că este un tip sociabil, amabil, romantic, zāmbitor şi nu īn ultimul rānd SEXOS rău!
_______________________________________ Intru in operatie peste 10 minute, Doctorii mi-au spus ca imi vor scoate Tot ce simt eu pentru tine...

|
|
| pus acum 14 ani |
|