.:Tokio Hotel 4you!!!:.
.:Best TH forum:.
Lista Forumurilor Pe Tematici
.:Tokio Hotel 4you!!!:. | Reguli | Inregistrare | Login

POZE .:TOKIO HOTEL 4YOU!!!:.

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
ramonaa86
Femeie
25 ani
Brasov
cauta Barbat
31 - 46 ani
.:Tokio Hotel 4you!!!:. / ~ Pareri ~ / ce parere avetzi despre site shi ce ar mai trebui adaugat??? Moderat de Mirunik_TokyOky_girl, rockeritza_999, showofdark
Autor
Mesaj Pagini: 1
rockeritza_99
.:Administrator:.

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 24
aici ....va rog sa va pune`tzi parerea despre site ..shi ce atzi mai vrea ..sa adaug ...sa mai aiba.......

_______________________________________


pus acum 20 ani
   
ana_th_bill4ever
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
e superrrsper sa ne inmultim si pe aici

pus acum 20 ani
   
rockeritza_99
.:Administrator:.

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 24
shi yo sper la fel .deshi am facut tot posibilul .am dat anuntzuri la reviste deci in curand o sa fie mai multzi

_______________________________________


pus acum 20 ani
   
devilish_girl
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
mah.....sunt trimisa k din cer.... sunt noua p aici...da imi plac th de acum 3 ani...mai e un forum p kre sunt inregistrata shi e mai mishto dekt asta

pus acum 20 ani
   
rockeritza_99
.:Administrator:.

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 24
dar nu ai cum  sa`tzi plak th de 3 ani .......pt k nu au aparut de atata timp dar in fine ...a shi formul e nou ...nu sunt asha multzi ..sa se mai inmultzeask ....shi apoi va fi mai bine

_______________________________________


pus acum 20 ani
   
Mirunik_TokyOky_girl
.:Administrator:.

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 66
Yep....iar noi trebuie sa ajutam la inmultire!!!

_______________________________________


pus acum 20 ani
   
Bill_rocks4ever
.:Cool bebe!!!:.

Din: greseala :)
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 13
va ajut eu la inmultire..app, super tare forumu..

_______________________________________
I`m an angel..And I`m innocent..Don`t kill me just because I love you..

pus acum 19 ani
   
Bill_rocks4ever
.:Cool bebe!!!:.

Din: greseala :)
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 13
am facut un fan fic..care vrea sa se duca sa se holbeze..

_______________________________________
I`m an angel..And I`m innocent..Don`t kill me just because I love you..

pus acum 19 ani
   
LauRa4U_LauRa4U
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3
mei,e mistoc site-ul!shi eu sunt new dar merita!ink unul in plus!

pus acum 19 ani
   
Mymysor ICH LIEBE TH
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 10
ii super tare forumul si pt antii fani am un  lucru de zis 'nu mai spuneti ca aia de la TH is gay ca faza asta nui ii adevarata deloc...........mai degraba unul de la RBD ii gay dar nush cum il cheama asa ca antii fanilor guritza inchisa ca nu sunteti bine veniti aici       ' fanii rbd pot sa ma gasesca pe id-ul de mess mymy_umt_nebunyk ..........si sa nu uit TOM ii preferatul meu

parere avetzi despre site shi mai trebui adaugat??? super tare forumul antii fani un  lucru zis

39.1KB


_______________________________________
hello ma numesc mirabela mymysor pt prieteni poi ce sa va zic sunt o persoana super de gasca si mai ales crazy imi place sa merg la petrreciri sa imi petrec timpul, cu prietenii prin zona..........

pus acum 19 ani
   
Mymysor ICH LIEBE TH
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 10
am vrut sa zic fanii TOKIO HOTEL va rog sa ma scuzati dar mam grabit va rog nu va suparati pe mine ca nu sunt fan rbd sa stiti is fan TH 100%tot id-ul ala ma puteti gasi mymy_umt_nebunyk

parere avetzi despre site shi mai trebui adaugat??? vrut zic fanii tokio hotel rog scuzati dar mam

39.1KB


_______________________________________
hello ma numesc mirabela mymysor pt prieteni poi ce sa va zic sunt o persoana super de gasca si mai ales crazy imi place sa merg la petrreciri sa imi petrec timpul, cu prietenii prin zona..........

pus acum 19 ani
   
Aly97_~TOM~
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1
hello! yo sunt noua pe aici shi parerea  mea este ca pe site ar trebui sa fie muzica TOKIO HOTEL pentru ca fanii sa scrie si sa asculte muzica lor in acelasi timp.                                    

pus acum 18 ani
   
kaulitza
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1
pai si eu sunt noua pe aici....dar vad ca pe forum nu prea se posteaza   subiecte cam vechi

pus acum 18 ani
   
_Bill_sweet_boy_
.:New Bebe!!!:.

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
Buna , si eu sunt noua si sunt de acord cu tine kaulitza , nu se prea posteaza pe forum ....

parere avetzi despre site shi mai trebui adaugat??? buna sunt noua sunt acord tine kaulitza prea

18.7KB


_______________________________________
Tokio Hotel the best :*:*:* , kiss ya !

pus acum 18 ani
   
anonim_girl
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 18
e tare da e mai bine sa punem un anunt mare q "fanii rbd sa se ia de fund si sa sara in sus k aici nu au voie si asha neau invatat toate lumile"

pus acum 18 ani
   
blood angel
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 17
hmm parerea mea este k ar trebui sa mai adaugam shy alte trupe bune
sunt destule credetzi'ma
fiekre sa spuna ce trupa/e asculta cel mai mult in afara de th shy depinde de voturi
o sa adaugi
o sa fie shy mai thare forumu'


_______________________________________
[img=http://img174.imageshack.us/img174/39/yuo8bmppd2.th.jpg]

pus acum 18 ani
   
LeEZy
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7
dap.. eu sunt de acord... da da da    
dar unde votam..?


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.

Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
yo una nu inteleg de ce sunt msg atat de veche.
nu inteleg....voi chiar nu vb pe aici?


_______________________________________
I JuSt WaNna LiVe!



pus acum 18 ani
   
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.

Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
vechi!
nici nu mai stiu ce scriu.


_______________________________________
I JuSt WaNna LiVe!



pus acum 18 ani
   
blue4u
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4
e sooper tare forumul    

pus acum 18 ani
   
Bubuluza:X
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 19
e dragutz 

insa mai trebuie lucrat la el 


pus acum 18 ani
   
Bubuluza:X
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 19
cred ca ar trebui facut un subiect sub "fan fic" cu "cafenea" si acolo sa stam de vb...sa se faca off topic...si sa ne jucam putzin...daca pot spune aja 

pus acum 18 ani
   
Luna
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3
Poi eu nu gasesc regulamentul ... Lipseste sau nu vad eo bine ??? Dupa mine cred ca este necesar la orice forum ..

pus acum 17 ani
   
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.

Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
e putin invechit,ar trebui adaugate poze noi peste tot.e buna ideea cu muzica.pe alte forumuri este muzica.mai trebuie lucrat la el.video cu th,alte trupe si mai multe subiecte.

_______________________________________
I JuSt WaNna LiVe!



pus acum 17 ani
   
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.

Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
am vazut ca sunt cv useri inregistrati dar dc nu sunt activi?
odata inregistrat tr sa vizitezi forumul si sa postezi.de asta te-ai inregistrat,de asta esti fan.aici abea se posteaza.si forumul trebuie innoit!
multi au 0 postari..god...daca sunt inregistrati ce asteapta?0 postari...sau 1..god

Modificat de ella_t.h (acum 17 ani)


_______________________________________
I JuSt WaNna LiVe!



pus acum 17 ani
   
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.

Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141

Luna a scris:

Poi eu nu gasesc regulamentul ... Lipseste sau nu vad eo bine ??? Dupa mine cred ca este necesar la orice forum ..

1:aici este un forum pt fani nu pt anti-fani...anti-fanii vor fi banatzi!! 2:nu folositzi cuvinte obscene!! 3:purtatzi-va frumos!!!
asta-i regulamentul =D poti vedea si sus unde scrie "Reguli" =D


_______________________________________
I JuSt WaNna LiVe!



pus acum 17 ani
   
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.

Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
da' numa eu postez pe aici???unde e toata lumea?

parere avetzi despre site shi mai trebui adaugat??? da' numa postez toata lumea?

17KB


_______________________________________
I JuSt WaNna LiVe!



pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
deci,sunt ant fan th

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.

Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
stai putin.esti anti-Th dar te-ai inregistrat pe un forum TH.
god!


_______________________________________
I JuSt WaNna LiVe!



pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
omg.................

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                                                                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.

Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
Sunt persoane cu probleme psihice da' tu ii intreci pe toti.

_______________________________________
I JuSt WaNna LiVe!



pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
creca era vb de u  stai sa va spun dc ii urasc pe th  si pe anti fani rbd ( in primu arnd suntr diferiti de rbd si numi plac th)

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
~*Jigoku-Shoujo*~
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 9
serios aqma a inceput sa imi placa rbd mai mult dekt th    pe bune sa mor eu

Modificat de ~*Jigoku-Shoujo*~ (acum 17 ani)


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
defapt ce mai conteaza fani th nu sunt atat de destepti

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
andreea_tokio_hotel_bill
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5
eu cred ca ar trebui sa fie o rubrica cu stiri foarte noi despre tokio hotel  pot eu sa aduc stirile ca stiu o groaza cu ei noi        

pus acum 17 ani
   
andreea_tokio_hotel_bill
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5
dupa parerea mea ar mai trebui postate stiri noi si vreau eu sa fac asta    

parere avetzi despre site shi mai trebui adaugat??? dupa parerea mea mai trebui postate stiri noi

21.9KB


pus acum 17 ani
   
★ஜ☠Rozzyღ Bill☠ஜ★
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 9
Forumul e dragutz...
Mai trebuie lucrat la el ...
Dar pt inceput e bine
Ce pot sa zic???
:-?
Tot ce ar trebui...a fost spus
Dc nu incercatzi un nou Aspect???


_______________________________________
You+Me=No Future!!!
Barbie Is A Bitch Dolly!!!
Life=0.Without Love!!!
Love is....Nothing!!

pus acum 17 ani
   
Platik'kid
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 13
is cool...ma mai terebe lucrat...

      sh mai e activ forumu nu???...aaaa

    coll ofrum :*:*:*


_______________________________________


too many tears and sighing to understand that "I love you" doesn't exist

pus acum 17 ani
   
ZuZ^^
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 20
poi mi se pare destul de cool acest forum...
dar mai trebuie lucrat..
nu stiu..
poate sa mai schimabati aspectu..
mai multe topicuri..
si faza cu muzica e chiar buna


_______________________________________
Nu te da mare cu ce nu ai..
Ca...dupa cum ziceam..
Oricine e smecher intre patru peretzi!

pus acum 16 ani
   
Yo-chan
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 4
paaii...cum s'a mai spus...ar trebui un regulament...ca se trezeste vreun/vreo prost/proasta care sa se apuce sa faca spam si sa comenteze aiurea k n'are ce face acasa...in rest cred k e ok...mai trbuie sa ne inmultim un pic si sa se posteze olecutzica mai mult dar e bine

pus acum 16 ani
   
muffin
.:New Bebe!!!:.

Din: hell
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 6
Ar trebui sa invatati sa scrieti normal.
Si sa invatati sa acceptati si antifanii TH.
Ca pana la urma nu toti trebuie sa ne lingem in cur.


_______________________________________
Hail and kill!

pus acum 16 ani
   
K.M.D.
.:New Bebe!!!:.

Din: K. City
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 5
Aveti o problema cu scrisul koOlL. Si cu .::..
Schimbati skin-u' si custom statusurile.
Mai multe topicuri in care sa nu se vorbeasca despre cat de minunati sunt cei de la TH.

...si stim ca ne iubiti pentru asta.



_______________________________________
Ce semnatura? Nu-i nicio semnatura! Shu, shuuu!

pus acum 16 ani
   
muffin
.:New Bebe!!!:.

Din: hell
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 6
sunteti mult prea plictisitori si adormiti pentru gustul meu.

_______________________________________
Hail and kill!

pus acum 16 ani
   
maddy_th_4ever
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 36
pai...  nu prea se posteaza.. sub sunt vechii..
    cam tot este zis.. mai trb lucrat la el  


pus acum 16 ani
   
bill4ever
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 72
cred ca ar trebui sa se posteze mai mult si poate niste topicuri noi cu subiecte capivante..un nou aspect? poate..
sper sa se tina cont de commenturile de aici..

Modificat de bill4ever (acum 16 ani)


_______________________________________
Cand cineva va putea scrie cu un cub de gheatza pe soare inseamna ca te va iubi mai mult ca mine…
Mi-a fost dat sa iubesc de doua ori:prima data te-am iubit pe tine..dar a fost o greseala. a doua oara am gresit iara..fiind ca am iubit greseala...
Dumnezeu a creat niste ingerasi si i-a pus sa se joace, dar unul era asa de dulce si de dragut incat ceilalti l-au aruncat pe Pamant. Ups !? Te-ai lovit?

pus acum 16 ani
   
SSG->temanancaxD
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 28
da un nou aspect ar trebui si poate si topicuri noi

_______________________________________
sti drumul spre mare e mult mai aproape decat crezi...asculta,invata,crezi...o scoica te duce acolo unde poate restul il faci tu..imagineaza-ti si poti sa crezi...Vama e aproape...Vara e in inima ta...

pus acum 16 ani
   
CandTePrindTeFut♥xD Bitch
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 57
Dar dupa  cate vad Adminu nu mai intra 
Uitati'va cand e facut forum'u: |
In 2006 : |

E normal sa nu mai fie asa de "populat"
Daca nimeni nu se mai ocupa de el : |
:-j



_______________________________________
V-am spus vreodata ca pinguinii sunt malefici???
Am plect pe un vapor sa fac planuri de cucerire a lumii.
O sa ma aliez cu pinguinii!!!
Muhahahahaha

pus acum 16 ani
   
maddy_th_4ever
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 36
ai dreptate..  dar ce sa facem noi akm :-? 
   speram ca se va popula din nou )    


pus acum 16 ani
   
bill4ever
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 72


_______________________________________
Cand cineva va putea scrie cu un cub de gheatza pe soare inseamna ca te va iubi mai mult ca mine…
Mi-a fost dat sa iubesc de doua ori:prima data te-am iubit pe tine..dar a fost o greseala. a doua oara am gresit iara..fiind ca am iubit greseala...
Dumnezeu a creat niste ingerasi si i-a pus sa se joace, dar unul era asa de dulce si de dragut incat ceilalti l-au aruncat pe Pamant. Ups !? Te-ai lovit?

pus acum 16 ani
   
CandTePrindTeFut♥xD Bitch
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 57

Sa speram ;; )


_______________________________________
V-am spus vreodata ca pinguinii sunt malefici???
Am plect pe un vapor sa fac planuri de cucerire a lumii.
O sa ma aliez cu pinguinii!!!
Muhahahahaha

pus acum 16 ani
   
aleka :x
.:New Bebe!!!:.

Din: buftea
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 7
[b]e superb :X imi place  ...mai lucrati putin la el si o sa fie marpha rau :X:XX:X:X                          

pus acum 16 ani
   
Fuck off
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 3
va astept pe e destul de populat ca sa nu va plictisiti

pus acum 16 ani
   
Adeee :"3
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 4
mie imi place ;;]
e destul de dragut ^^
<3

Modificat de Adeee :"3 (acum 16 ani)


_______________________________________
And I remember things, everything you said to me
I'll stay away from you, if you stay away from me
But I don't wanna lose you boy, you are my everything
That's why I'll never be the same when you are gone

pus acum 16 ani
   
DoRy`
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 4
^scrie sus unde scrie si Logout 
poi e dragutz, dar nu am vazut nici un topic unde sa te poti prezenta si nici un topic cu jocuri  [sau poate nu la-m zarit eu  ]


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
ulex
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 21
Mie-mi place,e misto

_______________________________________
music4us.3xforum.ro intrati pe el,este numai despre muzica!!!


pus acum 15 ani
   
AbbeyDawn
.:Cool bebe!!!:.

Din: Târgu Jiu
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 35
Foarte fain forum-ul, deşi de-abia m-am înregistrat. )

_______________________________________
Intru in operatie peste 10 minute,
Doctorii mi-au spus ca imi vor scoate
Tot ce simt eu pentru tine...


pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la