.:Tokio Hotel 4you!!!:.
.:Best TH forum:.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
.:Tokio Hotel 4you!!!:. | Reguli | Inregistrare | Login
POZE .:TOKIO HOTEL 4YOU!!!:.
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: ramonaa86
 | Femeie 25 ani Brasov cauta Barbat 31 - 46 ani |
|
rockeritza_99
.:Administrator:.
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 24
|
|
aici ....va rog sa va pune`tzi parerea despre site ..shi ce atzi mai vrea ..sa adaug ...sa mai aiba.......
_______________________________________

|
|
| pus acum 20 ani |
|
rockeritza_99
.:Administrator:.
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 24
|
|
shi yo sper la fel .deshi am facut tot posibilul .am dat anuntzuri la reviste deci in curand o sa fie mai multzi
_______________________________________

|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
devilish_girl
.:New Bebe!!!:.
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 2
|
|
mah.....sunt trimisa k din cer.... sunt noua p aici...da imi plac th de acum 3 ani...mai e un forum p kre sunt inregistrata shi e mai mishto dekt asta
|
|
| pus acum 20 ani |
|
rockeritza_99
.:Administrator:.
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 24
|
|
dar nu ai cum sa`tzi plak th de 3 ani .......pt k nu au aparut de atata timp dar in fine ...a shi formul e nou ...nu sunt asha multzi ..sa se mai inmultzeask ....shi apoi va fi mai bine
_______________________________________

|
|
| pus acum 20 ani |
|
Mirunik_TokyOky_girl
.:Administrator:.
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 66
|
|
Yep....iar noi trebuie sa ajutam la inmultire!!!
_______________________________________

|
|
| pus acum 20 ani |
|
Bill_rocks4ever
.:Cool bebe!!!:.
 Din: greseala :)
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 13
|
|
va ajut eu la inmultire.. app, super tare forumu..
_______________________________________ I`m an angel..And I`m innocent..Don`t kill me just because I love you..
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Bill_rocks4ever
.:Cool bebe!!!:.
 Din: greseala :)
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 13
|
|
am facut un fan fic..care vrea sa se duca sa se holbeze..
_______________________________________ I`m an angel..And I`m innocent..Don`t kill me just because I love you..
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
LauRa4U_LauRa4U
.:New Bebe!!!:.
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 3
|
|
mei,e mistoc site-ul!shi eu sunt new dar merita!ink unul in plus!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Mymysor ICH LIEBE TH
.:Cool bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 10
|
|
am vrut sa zic fanii TOKIO HOTEL va rog sa ma scuzati dar mam grabit va rog nu va suparati pe mine ca nu sunt fan rbd sa stiti is fan TH 100%tot id-ul ala ma puteti gasi mymy_umt_nebunyk
39.1KB
_______________________________________ hello ma numesc mirabela mymysor pt prieteni poi ce sa va zic sunt o persoana super de gasca si mai ales crazy imi place sa merg la petrreciri sa imi petrec timpul, cu prietenii prin zona..........
|
|
| pus acum 19 ani |
|
_Bill_sweet_boy_
.:New Bebe!!!:.
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
|
|
Buna , si eu sunt noua si sunt de acord cu tine kaulitza , nu se prea posteaza pe forum ....
18.7KB
_______________________________________ Tokio Hotel the best :*:*:* , kiss ya !
|
|
| pus acum 18 ani |
|
anonim_girl
.:Cool bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 18
|
|
e tare da e mai bine sa punem un anunt mare q "fanii rbd sa se ia de fund si sa sara in sus k aici nu au voie si asha neau invatat toate lumile"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
blood angel
.:Cool bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 17
|
|
hmm parerea mea este k ar trebui sa mai adaugam shy alte trupe bune sunt destule credetzi'ma fiekre sa spuna ce trupa/e asculta cel mai mult in afara de th shy depinde de voturi o sa adaugi o sa fie shy mai thare forumu' 
_______________________________________ [img=http://img174.imageshack.us/img174/39/yuo8bmppd2.th.jpg]
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.
 Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
|
|
yo una nu inteleg de ce sunt msg atat de veche. nu inteleg....voi chiar nu vb pe aici? 
_______________________________________ I JuSt WaNna LiVe!


|
|
| pus acum 18 ani |
|
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.
 Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
|
|
vechi! nici nu mai stiu ce scriu. 
_______________________________________ I JuSt WaNna LiVe!


|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
blue4u
.:New Bebe!!!:.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
Bubuluza:X
.:Cool bebe!!!:.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 19
|
|
e dragutz
insa mai trebuie lucrat la el 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
Bubuluza:X
.:Cool bebe!!!:.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 19
|
|
cred ca ar trebui facut un subiect sub "fan fic" cu "cafenea" si acolo sa stam de vb...sa se faca off topic...si sa ne jucam putzin...daca pot spune aja 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
Luna
.:New Bebe!!!:.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3
|
|
Poi eu nu gasesc regulamentul ... Lipseste sau nu vad eo bine ??? Dupa mine cred ca este necesar la orice forum ..
|
|
| pus acum 17 ani |
|
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.
 Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
|
|
e putin invechit,ar trebui adaugate poze noi peste tot.e buna ideea cu muzica.pe alte forumuri este muzica.mai trebuie lucrat la el.video cu th,alte trupe si mai multe subiecte.
_______________________________________ I JuSt WaNna LiVe!


|
|
| pus acum 17 ani |
|
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.
 Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
|
|
am vazut ca sunt cv useri inregistrati dar dc nu sunt activi? odata inregistrat tr sa vizitezi forumul si sa postezi.de asta te-ai inregistrat,de asta esti fan.aici abea se posteaza.si forumul trebuie innoit! multi au 0 postari..god...daca sunt inregistrati ce asteapta?0 postari...sau 1..god
Modificat de ella_t.h (acum 17 ani)
_______________________________________ I JuSt WaNna LiVe!


|
|
| pus acum 17 ani |
|
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.
 Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
|
|
Luna a scris:
Poi eu nu gasesc regulamentul ... Lipseste sau nu vad eo bine ??? Dupa mine cred ca este necesar la orice forum .. |
1:aici este un forum pt fani nu pt anti-fani...anti-fanii vor fi banatzi!! 2:nu folositzi cuvinte obscene!! 3:purtatzi-va frumos!!! asta-i regulamentul =D poti vedea si sus unde scrie "Reguli" =D
_______________________________________ I JuSt WaNna LiVe!


|
|
| pus acum 17 ani |
|
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.
 Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
|
|
da' numa eu postez pe aici???unde e toata lumea?
17KB
_______________________________________ I JuSt WaNna LiVe!


|
|
| pus acum 17 ani |
|
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
|
|
deci,sunt ant fan th
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.
 Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
|
|
stai putin.esti anti-Th dar te-ai inregistrat pe un forum TH. god!
_______________________________________ I JuSt WaNna LiVe!


|
|
| pus acum 17 ani |
|
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
|
|
omg................. 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.
 Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
|
|
Sunt persoane cu probleme psihice da' tu ii intreci pe toti. 
_______________________________________ I JuSt WaNna LiVe!


|
|
| pus acum 17 ani |
|
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
|
|
creca era vb de u stai sa va spun dc ii urasc pe th si pe anti fani rbd ( in primu arnd suntr diferiti de rbd si numi plac th)
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
~*Jigoku-Shoujo*~
.:New Bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 9
|
|
serios aqma a inceput sa imi placa rbd mai mult dekt th pe bune sa mor eu
Modificat de ~*Jigoku-Shoujo*~ (acum 17 ani)
|
|
| pus acum 17 ani |
|
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
|
|
defapt ce mai conteaza fani th nu sunt atat de destepti
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Platik'kid
.:Cool bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 13
|
|
is cool...ma mai terebe lucrat...
sh mai e activ forumu nu???...aaaa 
coll ofrum :*:*:*
_______________________________________

too many tears and sighing to understand that "I love you" doesn't exist
|
|
| pus acum 17 ani |
|
ZuZ^^
.:Cool bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 20
|
|
poi mi se pare destul de cool acest forum... dar mai trebuie lucrat.. nu stiu.. poate sa mai schimabati aspectu.. mai multe topicuri.. si faza cu muzica e chiar buna 
_______________________________________ Nu te da mare cu ce nu ai.. Ca...dupa cum ziceam.. Oricine e smecher intre patru peretzi!
|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
Yo-chan
.:New Bebe!!!:.
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 4
|
|
paaii...cum s'a mai spus...ar trebui un regulament...ca se trezeste vreun/vreo prost/proasta care sa se apuce sa faca spam si sa comenteze aiurea k n'are ce face acasa...in rest cred k e ok...mai trbuie sa ne inmultim un pic si sa se posteze olecutzica mai mult dar e bine
|
|
| pus acum 16 ani |
|
muffin
.:New Bebe!!!:.
 Din: hell
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 6
|
|
Ar trebui sa invatati sa scrieti normal. Si sa invatati sa acceptati si antifanii TH. Ca pana la urma nu toti trebuie sa ne lingem in cur. 
_______________________________________ Hail and kill!
|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
K.M.D.
.:New Bebe!!!:.
Din: K. City
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 5
|
|
Aveti o problema cu scrisul koOlL. Si cu .::.. Schimbati skin-u' si custom statusurile. Mai multe topicuri in care sa nu se vorbeasca despre cat de minunati sunt cei de la TH.
...si stim ca ne iubiti pentru asta.

_______________________________________ Ce semnatura? Nu-i nicio semnatura! Shu, shuuu!
|
|
| pus acum 16 ani |
|
muffin
.:New Bebe!!!:.
 Din: hell
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 6
|
|
sunteti mult prea plictisitori si adormiti pentru gustul meu.
_______________________________________ Hail and kill!
|
|
| pus acum 16 ani |
|
maddy_th_4ever
.:Cool bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 36
|
|
pai... nu prea se posteaza.. sub sunt vechii.. cam tot este zis.. mai trb lucrat la el 
|
|
| pus acum 16 ani |
|
bill4ever
.:Cool bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 72
|
|
cred ca ar trebui sa se posteze mai mult si poate niste topicuri noi cu subiecte capivante..un nou aspect? poate.. sper sa se tina cont de commenturile de aici..
Modificat de bill4ever (acum 16 ani)
_______________________________________ Cand cineva va putea scrie cu un cub de gheatza pe soare inseamna ca te va iubi mai mult ca mine… Mi-a fost dat sa iubesc de doua ori:prima data te-am iubit pe tine..dar a fost o greseala. a doua oara am gresit iara..fiind ca am iubit greseala... Dumnezeu a creat niste ingerasi si i-a pus sa se joace, dar unul era asa de dulce si de dragut incat ceilalti l-au aruncat pe Pamant. Ups !? Te-ai lovit?
|
|
| pus acum 16 ani |
|
SSG->temanancaxD
.:Cool bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 28
|
|
da un nou aspect ar trebui si poate si topicuri noi
_______________________________________ sti drumul spre mare e mult mai aproape decat crezi...asculta,invata,crezi...o scoica te duce acolo unde poate restul il faci tu..imagineaza-ti si poti sa crezi...Vama e aproape...Vara e in inima ta...
|
|
| pus acum 16 ani |
|
CandTePrindTeFut♥xD Bitch
.:Cool bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 57
|
|
Dar dupa cate vad Adminu nu mai intra Uitati'va cand e facut forum'u: | In 2006 : |
E normal sa nu mai fie asa de "populat" Daca nimeni nu se mai ocupa de el : | :-j

_______________________________________ V-am spus vreodata ca pinguinii sunt malefici???  Am plect pe un vapor sa fac planuri de cucerire a lumii. O sa ma aliez cu pinguinii!!! Muhahahahaha
|
|
| pus acum 16 ani |
|
bill4ever
.:Cool bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 72
|
|

_______________________________________ Cand cineva va putea scrie cu un cub de gheatza pe soare inseamna ca te va iubi mai mult ca mine… Mi-a fost dat sa iubesc de doua ori:prima data te-am iubit pe tine..dar a fost o greseala. a doua oara am gresit iara..fiind ca am iubit greseala... Dumnezeu a creat niste ingerasi si i-a pus sa se joace, dar unul era asa de dulce si de dragut incat ceilalti l-au aruncat pe Pamant. Ups !? Te-ai lovit?
|
|
| pus acum 16 ani |
|
CandTePrindTeFut♥xD Bitch
.:Cool bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 57
|
|
Sa speram ;; )
_______________________________________ V-am spus vreodata ca pinguinii sunt malefici???  Am plect pe un vapor sa fac planuri de cucerire a lumii. O sa ma aliez cu pinguinii!!! Muhahahahaha
|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
Fuck off
.:New Bebe!!!:.
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 3
|
|
va astept pe e destul de populat ca sa nu va plictisiti
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Adeee :"3
.:New Bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 4
|
|
mie imi place ;;] e destul de dragut ^^ <3
Modificat de Adeee :"3 (acum 16 ani)
_______________________________________ And I remember things, everything you said to me I'll stay away from you, if you stay away from me But I don't wanna lose you boy, you are my everything That's why I'll never be the same when you are gone
|
|
| pus acum 16 ani |
|
|
ulex
.:Cool bebe!!!:.
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 21
|
|
Mie-mi place,e misto
_______________________________________ music4us.3xforum.ro intrati pe el,este numai despre muzica!!!

|
|
| pus acum 15 ani |
|
AbbeyDawn
.:Cool bebe!!!:.
 Din: Târgu Jiu
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 35
|
|
Foarte fain forum-ul, deşi de-abia m-am înregistrat. )
_______________________________________ Intru in operatie peste 10 minute, Doctorii mi-au spus ca imi vor scoate Tot ce simt eu pentru tine...

|
|
| pus acum 14 ani |
|