.:Tokio Hotel 4you!!!:.
.:Best TH forum:.
Lista Forumurilor Pe Tematici
.:Tokio Hotel 4you!!!:. | Reguli | Inregistrare | Login

POZE .:TOKIO HOTEL 4YOU!!!:.

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Alesiandra pe Simpatie
Femeie
24 ani
Cluj
cauta Barbat
28 - 58 ani
.:Tokio Hotel 4you!!!:. / ~ GeorG ~ / Georg...Georg....ce parere aveti? Moderat de Mirunik_TokyOky_girl, rockeritza_999, showofdark
Autor
Mesaj Pagini: 1
Mirunik_TokyOky_girl
.:Administrator:.

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 66
Il stim pe Georg...Domnul Muschi...si deci....credeti k e genul lui Tom???Adik...la ce corp are....is he...or isn't he.....??

_______________________________________


pus acum 20 ani
   
deea_tom_4_ever
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 21
si georg nu e urat dar yo is indragostita d tom

parere aveti? georg urat dar tom

8.8KB


pus acum 19 ani
   
yrenne_tom`s_baby
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 17
georg e o.... placa de par!sqz fetele da nu pot sa il sufar.Mi s pare k il imita prea mult pe tom adik uitatziva : foloseste acelasi deodorant adik axe unlimited [uite asa se dovedeste k nu are mereu efecet deo asta,,,, ma rog inafara de tom] asa si vrea sa fie in centru atentziei desi nu e... nu prea il inghit io desi face parte din th... e si el d treaba

_______________________________________
i wrote ur name in the sand but the waves washed it away
i wrote ur name in the sky but the wind flew it away
i wrote ur name in my heart and there it will stay 4 ever , tom

pus acum 19 ani
   
yrenne_tom`s_baby
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 17
georg e o.... placa de par!sqz fetele da nu pot sa il sufar.Mi s pare k il imita prea mult pe tom adik uitatziva : foloseste acelasi deodorant adik axe unlimited [uite asa se dovedeste k nu are mereu efecet deo asta,,,, ma rog inafara de tom] asa si vrea sa fie in centru atentziei desi nu e... nu prea il inghit io desi face parte din th... e si el d treaba

_______________________________________
i wrote ur name in the sand but the waves washed it away
i wrote ur name in the sky but the wind flew it away
i wrote ur name in my heart and there it will stay 4 ever , tom

pus acum 19 ani
   
yrenne_tom`s_baby
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 17
sqz..am pus d 2 ori.,.

_______________________________________
i wrote ur name in the sand but the waves washed it away
i wrote ur name in the sky but the wind flew it away
i wrote ur name in my heart and there it will stay 4 ever , tom

pus acum 19 ani
   
Kasmir
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 9
off topic:sorry ca iti spun..dar u nu esti fana th..u esti fana Tom.....nu vreau sa ne certam....poate au gusturi comune...

on topic:Arata super cool...mai ales cand isi prinde parul in codita..la spate!..si la cum arata!..e foarte frumos.,..=D


pus acum 19 ani
   
yrenne_tom`s_baby
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 17
aha..bravo da dak NU imi plake nu ai ce sa faci..imi plake toata formatia adik qm knta da? qm arata doar tom bill si gustav..si c da? bv satzi plak tzie d el da mie NU

_______________________________________
i wrote ur name in the sand but the waves washed it away
i wrote ur name in the sky but the wind flew it away
i wrote ur name in my heart and there it will stay 4 ever , tom

pus acum 19 ani
   
Mymysor ICH LIEBE TH
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 10
georg si gustav sunt doar umplutura formatiei tom si bill fac ravagii pe unde merg sau pe unde xanta cred ca stiti la ce marefer        .......................scz pentru fanele lui georg

_______________________________________
hello ma numesc mirabela mymysor pt prieteni poi ce sa va zic sunt o persoana super de gasca si mai ales crazy imi place sa merg la petrreciri sa imi petrec timpul, cu prietenii prin zona..........

pus acum 19 ani
   
love_tom_92
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6
mey..poate ca tom si bill sunt preferatii in formatie da` ganditi-va...formatia nar mai fi la fel fara gustav sau georg...

pus acum 19 ani
   
LeEZy
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7
         


frumos va sta...? dc toata lumea ii ignora... dc?

mam saturat.. bill tom..

si ceilaltzi.. bn ca arata fratzi bn...da daka ne gandim..

tom e obsedat.. a facuto in boschetzi si lau intzepat gandaci in cur..

deci sunt de umplutura.....

am o intrebare..pt voi th inseamna numai bill si tom??

sunt chiar asa de uratzi ceilaltzi?

nush dar chiar imi frec nervi peaici.. putetzi sa ma banatzi sa ma stergetzi.. dar asta cred eu... si sa nu uitam..

gustav si georg va ubim..!!!!


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.

Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
e adevarat.gustav si georg sunt la fel de importanti!!!!ori esti fan TH ori ce???
doar pt ca  mai multe pers ii prefera pe tom si bill asta nu inseama ca georg si gustav sunt de umplutura.si mai mult ca sigur pe gemeni i-ar deranja ce spuneti.sunt prietenii lor si in plus FAC PARTE TIN TRUPA!


_______________________________________
I JuSt WaNna LiVe!



pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
                     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.

Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
E plina lumea de prosti cu tn in frunte!

_______________________________________
I JuSt WaNna LiVe!



pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
dute fa in munti

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
ZuZ^^
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 20
da deci...din nou..si aici...ii iau parthea...
pe tine iar te mananca sa te iei de altu` mai termina`te cu figurile astea pe tine!
ca nam chef acuma` mai ales ca vorba ellei e plina lumea de proshti si tu esti proasta prostilor8-|
aa si apropo)se vede ca esti demodatha in + nu mai sunt a moda rbd si in alt + nu se mai zice de mult faza aia cu "dute in munti" da nu ma refer acuma ca de ce i`ai zis asta si nu i`ai zis alta mai buna...Nu! niciodatha nu am tinut parte fanilor Rbd si nu o sa incep acuma...
SI dupa cum ziceam..
Mai taci ca m`am saturat de fitoase  


_______________________________________
Nu te da mare cu ce nu ai..
Ca...dupa cum ziceam..
Oricine e smecher intre patru peretzi!

pus acum 16 ani
   
ZuZ^^
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 20
aaa si apropo ma scuzati ca fac 2 post da am uitat sa specific
e adevarat...chiar daca imi place Tom si Bill asta nu inseamna ca trebuie sa il evit pe Georg sau pe Gustav...NU! e chiar gresit daca as gandii asa...[ZuZa zi`mi si mie de cand am inceput sa vorbesc aja de sentimentos ]adica...daca ar lipsi Bill si Tom nu ar existha formatia asta...recunosck....dar nici fara Georg si Gustav nu se poate...asa ca le tin parte la toti 4.... 


_______________________________________
Nu te da mare cu ce nu ai..
Ca...dupa cum ziceam..
Oricine e smecher intre patru peretzi!

pus acum 16 ani
   
ulex
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 21
Mie imi place de Georg e dragalas...

_______________________________________
music4us.3xforum.ro intrati pe el,este numai despre muzica!!!


pus acum 15 ani
   
MichelleLoveTH
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 4
Iupi!!!Si Georg e destul de dragutz....

pus acum 15 ani
   
AbbeyDawn
.:Cool bebe!!!:.

Din: Târgu Jiu
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 35
Mie clar nu mi se pare că Georg îl imită pe Tom. Şi nu pare dependent de atenţie. Nu te poţi numi fană Tokio Hotel dacă nu îi placi pe toţi din trupă. De fapt uneori mă întreb dacă şi în viaţa reală Bill & To sunt aşa, şi nu cumva Georg se află în centrul atenţiei.

_______________________________________
Intru in operatie peste 10 minute,
Doctorii mi-au spus ca imi vor scoate
Tot ce simt eu pentru tine...


pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la