.:Tokio Hotel 4you!!!:.
.:Best TH forum:.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
.:Tokio Hotel 4you!!!:. | Reguli | Inregistrare | Login
POZE .:TOKIO HOTEL 4YOU!!!:.
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Alesiandra pe Simpatie
 | Femeie 24 ani Cluj cauta Barbat 28 - 58 ani |
|
Mirunik_TokyOky_girl
.:Administrator:.
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 66
|
|
Il stim pe Georg...Domnul Muschi...si deci....credeti k e genul lui Tom???Adik...la ce corp are....is he...or isn't he..... ??
_______________________________________

|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
deea_tom_4_ever
.:Cool bebe!!!:.
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 21
|
|
si georg nu e urat dar yo is indragostita d tom
8.8KB
|
|
| pus acum 19 ani |
|
yrenne_tom`s_baby
.:Cool bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 17
|
|
georg e o.... placa de par!sqz fetele da nu pot sa il sufar.Mi s pare k il imita prea mult pe tom adik uitatziva : foloseste acelasi deodorant adik axe unlimited [uite asa se dovedeste k nu are mereu efecet deo asta,,,, ma rog inafara de tom] asa si vrea sa fie in centru atentziei desi nu e... nu prea il inghit io desi face parte din th... e si el d treaba  
_______________________________________ i wrote ur name in the sand but the waves washed it away i wrote ur name in the sky but the wind flew it away i wrote ur name in my heart and there it will stay 4 ever , tom
|
|
| pus acum 19 ani |
|
yrenne_tom`s_baby
.:Cool bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 17
|
|
georg e o.... placa de par!sqz fetele da nu pot sa il sufar.Mi s pare k il imita prea mult pe tom adik uitatziva : foloseste acelasi deodorant adik axe unlimited [uite asa se dovedeste k nu are mereu efecet deo asta,,,, ma rog inafara de tom] asa si vrea sa fie in centru atentziei desi nu e... nu prea il inghit io desi face parte din th... e si el d treaba  
_______________________________________ i wrote ur name in the sand but the waves washed it away i wrote ur name in the sky but the wind flew it away i wrote ur name in my heart and there it will stay 4 ever , tom
|
|
| pus acum 19 ani |
|
yrenne_tom`s_baby
.:Cool bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 17
|
|
sqz..am pus d 2 ori.,.
_______________________________________ i wrote ur name in the sand but the waves washed it away i wrote ur name in the sky but the wind flew it away i wrote ur name in my heart and there it will stay 4 ever , tom
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Kasmir
.:New Bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 9
|
|
off topic:sorry ca iti spun..dar u nu esti fana th..u esti fana Tom... ..nu vreau sa ne certam....poate au gusturi comune...
on topic:Arata super cool...mai ales cand isi prinde parul in codita..la spate!..si la cum arata!..e foarte frumos.,..=D
|
|
| pus acum 19 ani |
|
yrenne_tom`s_baby
.:Cool bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 17
|
|
aha..bravo da dak NU imi plake nu ai ce sa faci..imi plake toata formatia adik qm knta da? qm arata doar tom bill si gustav..si c da? bv satzi plak tzie d el da mie NU
_______________________________________ i wrote ur name in the sand but the waves washed it away i wrote ur name in the sky but the wind flew it away i wrote ur name in my heart and there it will stay 4 ever , tom
|
|
| pus acum 19 ani |
|
love_tom_92
.:New Bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 6
|
|
mey..poate ca tom si bill sunt preferatii in formatie da` ganditi-va...formatia nar mai fi la fel fara gustav sau georg...
|
|
| pus acum 19 ani |
|
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.
 Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
|
|
e adevarat.gustav si georg sunt la fel de importanti!!!!ori esti fan TH ori ce??? doar pt ca mai multe pers ii prefera pe tom si bill asta nu inseama ca georg si gustav sunt de umplutura.si mai mult ca sigur pe gemeni i-ar deranja ce spuneti.sunt prietenii lor si in plus FAC PARTE TIN TRUPA! 
_______________________________________ I JuSt WaNna LiVe!


|
|
| pus acum 17 ani |
|
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.
 Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
|
|
E plina lumea de prosti cu tn in frunte! 
_______________________________________ I JuSt WaNna LiVe!


|
|
| pus acum 17 ani |
|
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
|
|
dute fa in munti
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
ulex
.:Cool bebe!!!:.
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 21
|
|
Mie imi place de Georg e dragalas...
_______________________________________ music4us.3xforum.ro intrati pe el,este numai despre muzica!!!

|
|
| pus acum 15 ani |
|
MichelleLoveTH
.:New Bebe!!!:.
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 4
|
|
Iupi!!!Si Georg e destul de dragutz.... 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
AbbeyDawn
.:Cool bebe!!!:.
 Din: Târgu Jiu
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 35
|
|
Mie clar nu mi se pare că Georg îl imită pe Tom. Şi nu pare dependent de atenţie. Nu te poţi numi fană Tokio Hotel dacă nu îi placi pe toţi din trupă. De fapt uneori mă întreb dacă şi în viaţa reală Bill & To sunt aşa, şi nu cumva Georg se află în centrul atenţiei.
_______________________________________ Intru in operatie peste 10 minute, Doctorii mi-au spus ca imi vor scoate Tot ce simt eu pentru tine...

|
|
| pus acum 14 ani |
|