th sunt viatza mea
muzica lor e viatza mea
tom&bill sunt viatza mea
visez mereu ziua in kre o sa'i vad fatza in fatza
atunci va fi ultima mea zi de viatza
o sa mor knd o sa'i ating pe bill shy tom
o sa mor fericita makr 8->
25.01.2008
32.9KB
foarrteee tareee......
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
ai dreptate numai noi mai suntem....
ehh...oricum poone nexxt ca eu o sa-l citesc....
:nod: :nod: :nod: :nod:
:nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
astept....
sa pun si eu mai recente..
ori e adorabil ori adoraBILL
15.01.2010
22.3KB
=))) saracu'
25.01.2008
29.9KB
cat mai multe pozeee.haidetiiiiiiiii
29.06.2008
39.8KB
mumushel:X...
11.01.2010
54.7KB
moama cate iduri :nebun:
28.06.2008
17KB
In sfarsit cineva mia citit ficul :rotfl:
Astept de vreo 2 saptamani cv viatza
Thx 4 comm
deci next
Seara aceea nu a fost prea speciala eu incercand sa par timida desi eram inchisa in mine
Am stat in domitorul meu pana pe la vreo 1 diminetaza
Clincclong
Eu ies pe hol in tinuta mea obisnuita de dormit[o camasa barbateasca larga si alba cu lenjerie intima neagra
Scot capul pe hol si il vad pe Alex cum coboara grabit
Eu ies dupa el si in cateva sec eram amn2 in fata usii
D: a sunat la usa sau mi sa parut
A; a sunat
D: pai deschizi tu sau deschid eu
A: dute sus
D; dc?
A: dute sus nu imi place sa imi arat viatza persoana
Clingclooong
D; aa.. viatza persoanala..
Si deodata inima imi era facut bucatzi
D; pai...
Si nici nu apuc sa zik ca alex da drumu la usa
X; hei cf
Si ii sare in brate
A;.. da.. pai ea e ..
D; debbie
M: mishel incantata
D: eu nu prea
si plek in camera usor cu capul plecat
M; ce e cu ea
A; laso in pace.. nu stiu ce a avut in cap sefu ca a luato.. ma rog e o ciudata
atunci eu fug pe scari si trantesc usa
M; e chiar ciudata
A: sincer mie nu imi pasa
Eu stau in camera si ma uit pe geam dupa vreo 10 de minute se aud zgomote si gemete
D; aa da era sa uit el e baiat are nevoie de pizde proaste
A doua zi dimineatza se aude telefonul cuiva sunand de zori
ma trezesc speriata si infuriata ca nu mi-am facut somnul
Ies pe hol si se aude un telefon din camera lui alex
intru
D: incedeti telefonul aia ma sacaie
Alex dormea
D; bai trezestete :x
A; hmm
D: nu ma bagi in seama? Bun
telefonu suna
celo se trezeste si ea si intra in camera
C; bai alex esti futere da inchide dracului telefonul ala
eu vin cu o vaza cu flori scot florile si ii arunc apa in cap
A: AAA ce ?
C; nu trebuia sa faci asta...
A; cine mia turnat apa in cap
D; eu .. ca mam saturat de fitele tale sunt aici de 2 zile si deja esti insuportabil
El se ridica din cap si imi da o palma cazand pe podea dupa cateva secunde incepe sa imi dea sangele pe gura si pe nas
C; esti bine.. ces a intamplat
eu abia vorbind
D; maxilarul meu e deplasat.. mi la rupt
alex se da jos era intors cu spatele si se intoarce deodata cand mia auzit vorbele
A; ce ai ?
eu nu pteam vb stateam mana pe maxilar tinunduil si nemaputand de durere
C: cheama ambulantza mai repede nu vezi ca iai distrus fata?
A; eu .. eu nu am vrut..
C; cheamo o data!!!!
A; am desfigurato//
sangele deja murdarise camasa alba si se pierdea pe picoarele mele
C; bai stai cu ea nu esti bun de nimic
in 5 minute era deja ambulantza acasa
ma ia si ma duce la spital
alex impreuna cu cleo vin si ei
Imi panseaza gura imi pun suport pt barba iar alex si cleo vin in salon
Doc: ce sa intmaplat domnisoara..?
vb usor si greoi
D;.. pai dimineatza cand m-am trezit.. am cazut si am venit cu gura in masa...
A; nu....
Doc: aveti sa ziceti cv
A; aa eu .. nu nu am nimic de zis
C: hai ca ne astepta sefu
C; deb nu am plecat ai grija de tine ok?
D; aha..
Doc;mam uitat la raze.. si nu e de operat.. va trece in vreo 5 sau 6 zile.. daca tii suportul
D: si atunci cand dorm?
Doc; nu cand dormi il pui pe asta dar.. osul e putin rupt asa ca mai diseara vom face o mica opertie cu un lasel sa il lipeasca
D; vor ramne cicatrici nu..?
Nu dragutza va trece priin piele si totul va fi bine.. nu trebuie sa te ingrijorezi
D; ok
la sediu
S: unde eDebbie?
C; pai .. e la spital
S: cum e la spital
A; pai.. a venit in camea mea.. si eu nu ma treaaeam
S: si ce iai facut
A; mia dat cu apa in cap!!
S; ce iai facut
A; iam.. dat o palma.. si iam.. distrus .. puitin maxilarul
C: putin.. i lai rupt!!!
S: voi .. voi vedetiva de poze :x :x ma duk sa vad ce face
Vine la spital
S: esti bine?
D; da.. a zis ca trebuie sa imi faca o operatie cu laserul.. dar nu va lasa cicatrici
S. pai.. eu iti voi asigura toate cheltuielile..
D: multumesc domnule
In aceeasi zi dupa operatie imi da drumu acasa
ma duk usor acasa desi eram in acea casamsa plina de sange.. iau un taxi si plek direct acasa
ma duk in camera si dau drumu la muzik.. in timp ce ador
Alex vine acasa.. azi scapase mai repede
aude muzica si se intrepta in camera mea
ma vede in pat cu ochii inhisi
A; a murit :uimit: :uimit:
D; cien a murit
A; AAA!!!
D: e la ce te-ai luat?
A; scz am crezut ca ai murit
D; da cum zici tu.. iesi afara
A; ce?
D: iesi afara
A; de ce?
D; iesi dracu' afara din camera mea :x
A; ce am facut?
D; pleaca am zis
next data vitoare
pareri cv???
27.12.2009
27.9KB
Uhmm... Ich bin ...
23.06.2008
71.8KB
MAMA cate premii!!!:uimit::uimit::uimit::uimit:
25.07.2006
24KB
ultima pe care o pun :dinti:
mai puneti si voi
28.06.2008
7KB
imi place absolut totul la bill....e ca un vanator iar unele fane sunt prada....grsesc? nu:)) il ador...ich liebe dich bill :nebun: :X:X:X:X:X
veo arat eu pe maicasa lu bill si tom :nod: :nod: :nod: :nod:
05.04.2007
21.6KB
eu ash zice ca li sar poteivii an tokio
21.12.2007
5.1KB
nu mai pot trai fara tom....el este totul pt mine!
01.08.2006
31.6KB
13.09.2008
38.9KB
c mum e billu
07.05.2008
23.4KB
va mai pun.:: Tokio Hotel - Freunde bleiben (english) ::.
You are what I don't wanna be
You rather be dead than being Bill
So you too - You don't have to thank me
I got no idea what it is
What makes me sick when you're there
Damn butthead do not take it personal
I don't talk such shit like you do
I don't go for the same bands like you do
That is okay with me
But do me only this one favour
Please let's keep on to not stay friends
I prefer that we don't like each other
Never have the same opinion
Is better to brown-nose each other
Let's please keep on to not stay friends
That is also okay with you
Isn't it
Without guys like you and me
It would be humdrum
I have to see you every day
And the others who do understand
You are the coolest among complete idiots
Rivetchains and tatoo
Mummy endorsed all of that
In return you wear daddy's long johns
I don't wear such shit like you
I don't go for the same girls like you
That is okay with me
But do me only this one favour
Please let's keep on to not stay friends
I prefer that we don't like each other
Never have the same opinion
Is better to brown-nose each other
Let's please keep on to not stay friends
That is also okay with you
Isn't it
Without guys like you and me
It would be so humdrum
Don't act so nice else you'll really get
I still got a well-ment advice for you
Please let's keep on to not stay friends
I prefer that we don't like each other
Never have the same opinion
Is better to brown-nose each other
Let's please keep on to not stay friends
Please let's keep on to not stay friends
I prefer that we don't like each other
Never have the same opinion
Is better to brown-nose each other
Let's please keep on to not stay friends
That is also okay with you
Isn't it
Without guys like you and me
It would be so humdrum
Stay no friends
Stay no friends at all
Stay no friends
Stay no friends at all .:: Tokio Hotel - Sa ramanem prietenii ::.
sa ramanem prieteni
tu esti cea ce eu nu vreau sa fiu
mai bine mort decat k Bill
linge-ma-multumesc nu e nevoie
nu am idee ce este
ce mi se intampla knd tu esti aici
fatza de cur- nu o lua k pe ceva personal
nu disqt asa kkt k si tine
nu intru in aceleasi formatzii k si tine
asa e ok pt mine
dar indeplineste-mi aceasta ultima dorintza
te rog hai sa nu fim prieteni
imi este mai bine, si asa u ne potrivim
niciodata nu avem aceasi parere
e mai bine decat sa ne takinam unul pe altul
hai sa nu fim prieteni
este ok si pt tine-nuh?
fara tipi ca tine si k mine
ar fi plictisitor
trebuie sa te vad zilnik….
si cei care te intzeleg……
esti sef peste totzi idiotzii
lantz de looseri si tatuaje
mamik le permite pe toate
de aceea portzi kilotzii lungi a lui tatiq
eu nu port asa kkturi k si tine
nu ma dau la aceleasi fete k si tine
este ok pt mine
dar fa-mi o ultima favoare
te rog hai sa nu fim prieteni
imi este mai bine, si asa u ne potrivim
niciodata nu avem aceasi parere
e mai bine decat sa ne takinam unul pe altul
hai sa nu fim prieteni
este ok pt tine-nuh?
fara tipi k noi ar fi plictisitor
nu te purta asa dragutz altfel o primesti
as mai avea un sfat bun pt tine
te rog hai sa nu fim prieteni
imi este mai bine, si asa u ne potrivim
niciodata nu avem aceasi parere
e mai bine decat sa ne takinam unul pe altul
hai sa nu fim prieteni
te rog hai sa nu fim prieteni
imi este mai bine, si asa u ne potrivim
niciodata nu avem aceasi parere
e mai bine decat sa ne takinam unul pe altul
hai sa nu fim prieteni
este ok pt tine-nuh?
fara tipi k noi
ar fi plctisitor
hai sa nu fim prieteni
sa nu fim prieteni deloc
sa nu fim prieteni
sa nnu fim prieteni deloc
05.04.2007
28.3KB
sa pun si eu:zzz:ce comic e:rotfl::rotfl::rotfl:rade ca un soricel:zzz:
23.07.2006
23.7KB
hai cu neztu plzzz next next next :x :x :x :x :hi: :hi: :hi: :hi: :finger: :finger:
08.03.2011
21.4KB
eo :hi:
01.05.2008
28.5KB
Si aja arata candace(ma rog in real fataasta e cirby carange) :rolleyes:
07.03.2010
21.2KB
Dar si.......Metall_Hotel.......aha........interesant....but ceva mai original.....;););)