.:Tokio Hotel 4you!!!:.
.:Best TH forum:.
Lista Forumurilor Pe Tematici
.:Tokio Hotel 4you!!!:. | Reguli | Inregistrare | Login

POZE .:TOKIO HOTEL 4YOU!!!:.

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Ana Maria 25 la Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
35 - 68 ani
.:Tokio Hotel 4you!!!:. / ~ GeorG ~ / Tot ce ştiţi despre Georg Moderat de Mirunik_TokyOky_girl, rockeritza_999, showofdark
Autor
Mesaj Pagini: 1
AbbeyDawn
.:Cool bebe!!!:.

Din: Târgu Jiu
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 35
Nume: Georg Moritz Hagen Listing (bass)
Porecla: niciuna... dar când băieţii vor să mă enerveze îmi spun Hagen sau Moritz
Data/Locul naşterii: 31.03.1987/Halle
Zodie: Berbec
Fraţi: nu am
Domicilul: Magdeburg
Înălţime: 1,78
Greutate: 74 kg
Culoarea ochilor/părului: verzi/şaten
Tatuaje/Piercing-uri: încă nu am
Hobby-uri: muzica şi din când în când sportul
Materii preferate: îmi plăcea psihologia
Materii pe care le urăsc: matematica, germana...
Artişti/Trupe preferate: Fall Out Boy, Yellowcard
Cântecul preferat: Fergie-Glamorous şi Fall Out Boy-Golden
Idoli/Modele: Flea (Red Hot Chili Peppers)... nu e chiar un model, dar pentru mine e unul dintre cei mai tari basişti
Primul album cumpărat: “Definetly maybe” al celor de la Oasis
Primul concert la care am fost: Die Ärzte
Îmi doresc: sa mă distrez la fel de mult cu băieţii şi să văd cât mai multe ţări
Motto: în fiecare zi e altul...
Animale: un câine Moritz şi o pisică Garon


_______________________________________
Intru in operatie peste 10 minute,
Doctorii mi-au spus ca imi vor scoate
Tot ce simt eu pentru tine...


pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la