.:Tokio Hotel 4you!!!:.
.:Best TH forum:.
Lista Forumurilor Pe Tematici
.:Tokio Hotel 4you!!!:. | Reguli | Inregistrare | Login

POZE .:TOKIO HOTEL 4YOU!!!:.

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil adee
Femeie
24 ani
Mures
cauta Barbat
24 - 59 ani
.:Tokio Hotel 4you!!!:. / ~ News ~ / imagini in semnaturi !! Moderat de Mirunik_TokyOky_girl, rockeritza_999, showofdark
Autor
Mesaj Pagini: 1
rockeritza_99
.:Administrator:.

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 24
de acum pute`tzi sa va pune`tzi imagini in semnaturi ....va duce`tzi pe .....uploadatzi poza ....shi apoi va apare nijte linkuri ..luatzi unul dintre alea pt forum...mai bine zis primul .datzi copi ....shi va intoarce`tzi pe forum.....la profil shi datzi paste la semnaturi ..shi gata ..avetzi imagine la semnatura ..dak nu atzi intzeles ......o sa va explic mai pe indelete ....

_______________________________________


pus acum 20 ani
   
blood angel
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 17
am intzeles
am facuth
shy nhu'mi apare:|


_______________________________________
[img=http://img174.imageshack.us/img174/39/yuo8bmppd2.th.jpg]

pus acum 18 ani
   
LeEZy
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7
nu vleau sa ma dau mare experta da nu cred cai copiat codu care trebuie..

din cate imi amintesc eu sunt mai multe


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.

Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
dap.nu ai luat codul care trebuia:*

_______________________________________
I JuSt WaNna LiVe!



pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
eteeee

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.

Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
"eteeee"????

_______________________________________
I JuSt WaNna LiVe!



pus acum 17 ani
   
tokio_girl
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 8
inseamna uite    

pus acum 17 ani
   
tokio_girl
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 8
cam taranca

pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
x(  ,bay

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
★ஜ☠Rozzyღ Bill☠ஜ★
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 9
Ce "bay"??
Fetele au dreptate
Loser


_______________________________________
You+Me=No Future!!!
Barbie Is A Bitch Dolly!!!
Life=0.Without Love!!!
Love is....Nothing!!

pus acum 17 ani
   
ZuZ^^
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 20
corect "ete"
esti dupa camp?
uite taranca:>  


_______________________________________
Nu te da mare cu ce nu ai..
Ca...dupa cum ziceam..
Oricine e smecher intre patru peretzi!

pus acum 16 ani
   
muieTokioCacat
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 5
ma cac pe voi....si pe tokio cacatu vostru!!!!!!!!!!huaaaaaaaaaaaaaaaa

imagini semnaturi cac voi....si tokio cacatu

16.1KB


pus acum 16 ani
   
maddy_th_4ever
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 36
m'da..  total aiurea... anti fanii TH.. am o mik intrb.. ce cautati pe forumul despre TH?? 
     mi se pare foarte ciudat.. dar asta inseamna ca stiti si voi de th.. deci sunt importanti.. 
       si daca nu va plac.. tot aduceti vb de ei .. 
nu va puteti abtine.. sa nu ziceti cv de th..
      fie bun sau..raw..  e despre th.. )
                    deci,, prin urmare ))  sunte-ti mai varza decat varza! ))       


pus acum 16 ani
   
maddy_th_4ever
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 36
                       

pus acum 16 ani
   
CandTePrindTeFut♥xD Bitch
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 57
Da' ce mah akasa n-ai p0tut sa te c*ci??

D0amni deci sincer n-am mai vaz0t un/o retardat/a aja ka tine
Ejti nesarat ma'h m0ie

K0a'e..vezi'ti de lungu pwlii
Ji data viit0are kand te trec nev0ile
Invatza drumu' pan' la " visheu' "

Seri0s aku dc nu'i da nimeni Bann??





Skz de Off  n0 m-am putut abtine  


P.S.
Mi se r0pe daka e fata sau baiat.
Expresiile "mah m0ie" si "K0a'e" se pot adresa si fetelor




_______________________________________
V-am spus vreodata ca pinguinii sunt malefici???
Am plect pe un vapor sa fac planuri de cucerire a lumii.
O sa ma aliez cu pinguinii!!!
Muhahahahaha

pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la