.:Tokio Hotel 4you!!!:.
.:Best TH forum:.
Lista Forumurilor Pe Tematici
.:Tokio Hotel 4you!!!:. | Reguli | Inregistrare | Login

POZE .:TOKIO HOTEL 4YOU!!!:.

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
OnutzaGirl Profile
Femeie
23 ani
Galati
cauta Barbat
24 - 51 ani
.:Tokio Hotel 4you!!!:. / ~ News ~ / Votati Tokio Hotel!!!!!! Moderat de Mirunik_TokyOky_girl, rockeritza_999, showofdark
Autor
Mesaj Pagini: 1
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.

Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
puneti adrese la care ii putem vota pe baieti.Incep eu.




pff.nu gasesc adresele momentan.o sa mai pun.
puneti si voi plss.
pe muzica.ro mai sunt cateva categorii la care puteti vota TH


_______________________________________
I JuSt WaNna LiVe!



pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
eu votez rbd nu th

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.

Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
Nu ne intereseaza pe noi ce votezi tu.
Forumul este pt fani TH.Anti-fanii intra din lipsa de ocupatie.


_______________________________________
I JuSt WaNna LiVe!



pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
mda      ,omg muie th

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.

Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
 

_______________________________________
I JuSt WaNna LiVe!



pus acum 17 ani
   
babyrulz_stefy
.:New Bebe!!!:.

Din: bucharest(of course)
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4
:finger:  :finger:  :finger:  :finger:  :finger:  :finger:  :finger: raluca_dragutza52......hahahahhahaaa........e forum pt th...nu pt erebede...loooosseriii :finger:  :finger:  :finger:

_______________________________________
incerc sa ascund calvaru numit depresie si zambesc fals doar ptr buna impresie..(:-

pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
maddy_th_4ever
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 36
tu numai semnu asta il stii " " ?
     stai linistita.. la asta ma gandeam si eo..
    ma mir sa mai sti si alt cv..     


pus acum 16 ani
   
bylly483
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1
Tokio Hotel needs help! needs votes!!! HELP!!! on the NRJ awards need more votes!!!
this is the link...vote them to all 6 squares and then refresh the pages!
and PLEASE...send this adress to all your friends and fans!send tot all America...TH needs votes!!!


pus acum 16 ani
   
maddy_th_4ever
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 36
VOTATIIIIII!!!!!!!!!!          
           Va rogg..
     Eo am votat!   VOTATI... VOTATI..))


pus acum 16 ani
   
ulex
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 21
Hey raluca_dragutza...din punctul meu de vedere habar n-ai sa citesti din moment ce esti pe un site TH,si nu RBD...1 si 2....cnv cu inteligenta tau ar trebui sa aiba si gura mica....


Peace


_______________________________________
music4us.3xforum.ro intrati pe el,este numai despre muzica!!!


pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la