.:Tokio Hotel 4you!!!:.
.:Best TH forum:.
Lista Forumurilor Pe Tematici
.:Tokio Hotel 4you!!!:. | Reguli | Inregistrare | Login

POZE .:TOKIO HOTEL 4YOU!!!:.

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
crazygirl pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Buzau
cauta Barbat
26 - 80 ani
.:Tokio Hotel 4you!!!:. / ~ News ~ / e adevarata ?:O:(( Moderat de Mirunik_TokyOky_girl, rockeritza_999, showofdark
Autor
Mesaj Pagini: 1
KaulitzLover
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1
bway mi-au zis mai multe fane ca cik gemenii si andreas au iubite de ceva timp
eu am ras la inceput...da'....
acu' vreau sa aflu adevarul.chiar au iubite? mi-a dat poze cu ele si-s urate cu draci


pus acum 18 ani
   
_Bill_sweet_boy_
.:New Bebe!!!:.

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
Nop , nu te lua dupa nimeni , deabia au timp de ei si in nici un caz de   o prietena  . Si singura prioritate a lor e muzik ...au zis-o intr-o revista , toti s-au saturat de zvonuri .... si ii inteleg , e ca si cum te-ar cicali profesorii la scoala  . Iar pozele sunt niste facaturi .... nu-s adevarate .

_______________________________________
Tokio Hotel the best :*:*:* , kiss ya !

pus acum 18 ani
   
secsi
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1
amuzant...acu..nu ca as fi fana(in nici un caz nu is )dar ma intreb..de ce nu va bucurati.. cand au iubite sau ceva? vreti sa ramana virgini pana la moarte sau cum?   astept raspuns serios....nu copilarii

pus acum 18 ani
   
LeEZy
.:New Bebe!!!:.

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7
raspund serios..nui de mn aici..

nus prea serioasa.. da nush.. adika.. pe mn nu ma deranjeaza.

daka ei au iubite.. daka se ubesc dc sa ne bagam noi in sufletzelul lor..?


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.

Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
sunt de acord.ce conteaza daca au prietene sau nu?eu m-as bucura pt ei
merita sa fie fericiti  


_______________________________________
I JuSt WaNna LiVe!



pus acum 17 ani
   
raluca_dragutza52
.:Super bebe!!!:.

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 150
voi sunteti nebuni

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
ella_t.h
.:Super bebe!!!:.

Din: ~Black City~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 141
pfff.ms mult.
dar daca noi suntem nebunii tu ce cauti printre noi?


_______________________________________
I JuSt WaNna LiVe!



pus acum 17 ani
   
maddy_th_4ever
.:Cool bebe!!!:.

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 36
m'da..   
    ei nu au prietene.. stai linistita.. 
  sunt solo.. toti..
       au declarat intr-un interviu.. .. Cred ca-l stiti
    pe Mtv     


pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la